reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża? Hmmm

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
11 stycznia powinnam dostać okres i czułam bol ale nic z tego. Cykle regularne co 27 dni. Zrobilam dzisiaj test ale po południu może to ma znaczenie, chociaż na moje raczej nic nie widać. Nadal są jakieś szanse czy czekać na okres czy co się dzieje? Wiem wiem wróżkami nie jesteście, ale może ktoś miał podobna sytuację.. dzisiaj dostałam żółtych uplawow bez żadnych innych objawów oprócz trochę wrażliwości na niektóre zapachy
Screenshot_20210114-222215_Gallery.jpg
 
reklama
11 stycznia powinnam dostać okres i czułam bol ale nic z tego. Cykle regularne co 27 dni. Zrobilam dzisiaj test ale po południu może to ma znaczenie, chociaż na moje raczej nic nie widać. Nadal są jakieś szanse czy czekać na okres czy co się dzieje? Wiem wiem wróżkami nie jesteście, ale może ktoś miał podobna sytuację.. dzisiaj dostałam żółtych uplawow bez żadnych innych objawów oprócz trochę wrażliwości na niektóre zapachy Zobacz załącznik 1226769
Zrob badanie beta hcg :) na moje oko nic nie widać
 
Negatywny ,po 3 dniach spóźnienia, nawet popołudniu powinien wyjść, ale powtorz rano , żółte uplawy mogą świadczyć o infekcji
 
Negatywny ,po 3 dniach spóźnienia, nawet popołudniu powinien wyjść, ale powtorz rano , żółte uplawy mogą świadczyć o infekcji
No właśnie czytałam o tej infekcji i też że pojawia się przy ciąży ahh a nic nie piecze. Infekcja może być taka bezobjawowa? Zawsze miałam świąd i pieczenie. Poczekam do poniedziałku i jak nie dostanę to pójdę na betę 🙄
 
No właśnie czytałam o tej infekcji i też że pojawia się przy ciąży ahh a nic nie piecze. Infekcja może być taka bezobjawowa? Zawsze miałam świąd i pieczenie. Poczekam do poniedziałku i jak nie dostanę to pójdę na betę 🙄
Tak infekcja może być "bezobjawowa". Mnie nic nie piekło, nie bolało itd a infejcja była (więcej śluzu to jedyny objaw)

A test wygląda na negatywny.
 
Hej dziewczyny powiedzcie mi proszę czy tu coś jest czy mi się wydaje??
 

Załączniki

  • 20210115_085824.jpg
    20210115_085824.jpg
    620,1 KB · Wyświetleń: 165
reklama
Do góry