reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża? Hmmm

reklama
Nie ogarniam. Okresu nadal nie ma a okres mam regularny. Objawy takie jak w poprzedniej ciąży ból brzucha i nudności i ból głowy. A test z rana
Screenshot_20210116-071027_Gallery.jpg
wyszedł taki... w poprzedniej ciąży miałam deficyt a test robiłam dopiero 2 tyg po spóźnieniu, może tu ten sam problem. Może ja owulację mam tak późno?
 
Cześć 4.01podany zastrzyk ovitrelle. 12.01 progesteron 22.46 Dzis (15 01) beta 1.0 i progesteron 25.36 Dzis jest 27dc okres niby za 3dni, ale z tym to różnie Czy jest jeszcze jakaś szansa, że coś się ruszy? :(
 
Nie ogarniam. Okresu nadal nie ma a okres mam regularny. Objawy takie jak w poprzedniej ciąży ból brzucha i nudności i ból głowy. A test z rana Zobacz załącznik 1227304wyszedł taki... w poprzedniej ciąży miałam deficyt a test robiłam dopiero 2 tyg po spóźnieniu, może tu ten sam problem. Może ja owulację mam tak późno?
Ten test jest negatywny. Chyba najlepiej jak poczekasz kilka dni i zrobisz badanie bhcg. To rozwieje twoje wątpliwości.
 
Hej dziewczyny. Jestem troszkę przerażona i wystraszona, mialam dostać miesiączkę w piątek, bolal mnie brzuch juz od około środy. W czwartek tak, że aż myslalam ze wezmę tabletke... dziś zrobiłam test a tu nagle pojawiają się dwie kreski ( od razu nie czekałam nawet 5 sekund ) Nie wiem czy to normalne, że na teście od razu pojawiają się dwie kreski ? Zawsze na ta kreske świadcząca o ciąży czekałam z minute czy dwie. Dodam ze w październiku pierwsza ciążę poroniłam i tez marwie się o te bole brzucha jak na okres te parę dni temu. Mam zamiar jutro zrobić kolejny test No i we wtorek hcg.
 
Hej dziewczyny. Jestem troszkę przerażona i wystraszona, mialam dostać miesiączkę w piątek, bolal mnie brzuch juz od około środy. W czwartek tak, że aż myslalam ze wezmę tabletke... dziś zrobiłam test a tu nagle pojawiają się dwie kreski ( od razu nie czekałam nawet 5 sekund ) Nie wiem czy to normalne, że na teście od razu pojawiają się dwie kreski ? Zawsze na ta kreske świadcząca o ciąży czekałam z minute czy dwie. Dodam ze w październiku pierwsza ciążę poroniłam i tez marwie się o te bole brzucha jak na okres te parę dni temu. Mam zamiar jutro zrobić kolejny test No i we wtorek hcg.
Kochana mnie brzuch ciągnie też jakieś 10 dni test pozytywny już 8 dni po owulacji oczywiście bardzooooooo słaby. 9dni po czyli 12. 01 pierwsza beta 14,41 następna 14. 01 beta 37,23 dziś jest dzień spodziewanej miesiączki . Miesiączki brak za to test ciążowy po południu odrazu wyszedł . Mam nadzieję że będzie dobrze. Trzymam za ciebie kciuki
 
Kochana mnie brzuch ciągnie też jakieś 10 dni test pozytywny już 8 dni po owulacji oczywiście bardzooooooo słaby. 9dni po czyli 12. 01 pierwsza beta 14,41 następna 14. 01 beta 37,23 dziś jest dzień spodziewanej miesiączki . Miesiączki brak za to test ciążowy po południu odrazu wyszedł . Mam nadzieję że będzie dobrze. Trzymam za ciebie kciuki
No właśnie mnie nie ciagnie tak jak przy pierwszej ciąży tylko boli skurcze jakby mam :(. Beta Ci rośnie , bądź dobrej myśli, ja też będę :)
 
Nie ogarniam. Okresu nadal nie ma a okres mam regularny. Objawy takie jak w poprzedniej ciąży ból brzucha i nudności i ból głowy. A test z rana Zobacz załącznik 1227304wyszedł taki... w poprzedniej ciąży miałam deficyt a test robiłam dopiero 2 tyg po spóźnieniu, może tu ten sam problem. Może ja owulację mam tak późno?
Nie chcę Ci robić nadziei ale jest możliwe że masz rozjechany termin owulacji. Test może wychodzić negatywnie jak dużo pijesz przed snem lub w nocy. To raz a dwa beta prawdę Ci powie...
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem troszkę przerażona i wystraszona, mialam dostać miesiączkę w piątek, bolal mnie brzuch juz od około środy. W czwartek tak, że aż myslalam ze wezmę tabletke... dziś zrobiłam test a tu nagle pojawiają się dwie kreski ( od razu nie czekałam nawet 5 sekund ) Nie wiem czy to normalne, że na teście od razu pojawiają się dwie kreski ? Zawsze na ta kreske świadcząca o ciąży czekałam z minute czy dwie. Dodam ze w październiku pierwsza ciążę poroniłam i tez marwie się o te bole brzucha jak na okres te parę dni temu. Mam zamiar jutro zrobić kolejny test No i we wtorek hcg.
I jak tam robiłaś test kochana
 
Do góry