reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża i bezsenność

Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
3
Dzień dobry.
Czy któraś z mam leczyła się na zaburzenia snu i zaszła w ciążę? Brałam lek ketrel 100mg. Odstawiłam lecz nie śpię. Co robić? Czy są leki które bym mogła przyjmować? Oczywiście boję się o maleństwo. Ale przecież muszę spać. Czy któraś z mam miała podobne doświadczenie? Pozdrawiam
 
reklama
Hej, tak. Pierwsza ciąże poroniłam, ale lekarz kazał mi odstawić wszystko- escipram, agomelatyne i egzyste. Teraz znowu jestem w ciąży i brałam ketrel 25mg. Lekarz psychiatra powiedział, ze nie ma wystarczających informacji, żeby powiedzieć jaki to może mieć wpływ na płód. Tak więc znowu odstawiłam. Niestety stan się pogorszył, więc będę szukała psychiatry, który zajmuje się kobietami w ciąży i ma wiedzę a propos najnowszych badań :)
 
Hej. Daj znać jak się czegoś nowego dowiesz. Ja się leczę w Bydgoszczy. Mój lekarz powiedział że ketrel mogę brać nawet 400mg i jak się uda to schodzić po mału do najmniejszej dawki. Lecz mało mi pomaga. Obecnie jestem na 200 ale i tak słabo. Dostałam do tego apozolpin. Boję się brać. Wydaje mi się że lekarz by nie przepisał leku gdyby był zabroniony w ciąży. Ogólnie czuję się dobrze. Tylko mam straszne problemy ze snem. Jakbym nie musiała spać. Z dzidzią jak na razie wszystko dobrze. Jestem po prenatalnych.
 
Mam podobnie. W zasadzie to miałam. i to spore problemy w ciazy z zasypianiem. Co pomogło:

regularne pory kłądzenia sie spać
zrezygnowania z oglądania telewizji oraz czytania telefonu przed snem
jak również herbatki ziołowe

Lubię loremvit
 
Ostatnia edycja:
Do góry