reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża i choroba nowotworowa

Dołączył(a)
3 Wrzesień 2010
Postów
1
Witam wszystkie forumowiczki:)

Jestem na waszym forum po raz pierwszy. Nie ukrywam że szukałam takiego miejsca gdzie wiele mam piszę o swoich problemach, troskach i radościach. Ja szukam pań które w swoim życiu spotkały się z chorobą nowotworową podczas swojej ciąży. Wiem że to nie jest nic przyjemnego do wspominania, ale jak dla mnie ważne jest podejście lekarzy do pań, czy pielęgniarek! Jaka była reakcja męża, rodziny.

Teraz dlaczego kogoś takiego szukam! Otóż piszę pracę na temat choroby nowotworowej u kobiet w ciąży. I nie chcę by moja praca opierała się tylko na analizę dostępnej literatury i opinii onkologów i ginekologów. Dlatego też chciałabym się jakoś skontaktować z takimi Paniami.

Wiem, że mogę być pochopnie osądzona przez niektóre osoby które przeczytają mojego posta i chciałabym od razu zaznaczyć, że nie jest to jakaś moja droga na skróty, ale ciężko jest na własnej drodze kogoś takiego spotkać. Mi osobiście bardzo zależy by moja praca nie była tylko przedstawiona z jeden strony! Bo w tym wszystkim jak dla mnie najważniejsza jest kobieta jej maleństwo i z jakim podejściem innych do jej sytuacji się spotyka.

z góry bardzo dziękuję
 
reklama
Do góry