reklama

Ciąża i choroba nowotworowa

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez muchomorek, 3 Wrzesień 2010.

 1. muchomorek

  muchomorek

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkie forumowiczki:)

  Jestem na waszym forum po raz pierwszy. Nie ukrywam że szukałam takiego miejsca gdzie wiele mam piszę o swoich problemach, troskach i radościach. Ja szukam pań które w swoim życiu spotkały się z chorobą nowotworową podczas swojej ciąży. Wiem że to nie jest nic przyjemnego do wspominania, ale jak dla mnie ważne jest podejście lekarzy do pań, czy pielęgniarek! Jaka była reakcja męża, rodziny.

  Teraz dlaczego kogoś takiego szukam! Otóż piszę pracę na temat choroby nowotworowej u kobiet w ciąży. I nie chcę by moja praca opierała się tylko na analizę dostępnej literatury i opinii onkologów i ginekologów. Dlatego też chciałabym się jakoś skontaktować z takimi Paniami.

  Wiem, że mogę być pochopnie osądzona przez niektóre osoby które przeczytają mojego posta i chciałabym od razu zaznaczyć, że nie jest to jakaś moja droga na skróty, ale ciężko jest na własnej drodze kogoś takiego spotkać. Mi osobiście bardzo zależy by moja praca nie była tylko przedstawiona z jeden strony! Bo w tym wszystkim jak dla mnie najważniejsza jest kobieta jej maleństwo i z jakim podejściem innych do jej sytuacji się spotyka.

  z góry bardzo dziękuję
   
 2. reklama

Poleć forum