reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąza i jedna nerka

grzanka90

Kochaj i żyj ! :-)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2012
Postów
1 014
Miasto
wielkopolska
Witam drogie przyszłe mamy i aktualne,
właśnie dzisiaj zrobiłam test i8 okazało się że jestem w ciązy, sprawa jest taka że mam jedną nerkę a druga jest martwa w środku ale wydziela pewnien hormon wiec nie zostala usunieta, i pytanie do was czy jest moze tutaj ktoras kobietka co posiada jedną nereczkę i jest w ciązy...
niedługo ide na wizyte do ginekologa potwierdzić i wypytać sie o kilka spraw.
będe wdzięczna za odpowiedzi.
 
reklama
Witaj! Ja co prawda mam obie nerki, ale moja mama urodzila mnie majac jedna. I to prawie 33 lata temu, sama bedac w wieku 43 lat :-) Tak wiec spoko, da sie. Ciaza byla bezproblemowa, ja zdrowa. Zakonczyla sie cc, ale to przez kombinacje 1 nerka + wiek. Spokojnej ciazy zycze i zdrowego maluszka!
 
Grzaneczko będzie wszystko dobrze... nie martw się na zaś bo zaszkodzisz sobie i maluszkowi... ten czas spędzaj na radości a nie zamartwianiu się :) Gratulację jeszcze raz skarbie :)
 
Do góry