reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża i praca na magazynie . Pomocy !

Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc, albo jakąś radę ! Bardzo boję się że mogę stracić fasolkę, a bardzo tego bym nie chciała.
Więc moja sytuacja wygląda następująco, pracuję na magazynie w Niemczech już około 2 lat.
Dokładnie zajmuję się pakowaniem kwiatu zgodnie z zamówieniem do sklepów sieciowych.
Chciałabym się dowiedzieć czy moja obecna praca nie zagraża dziecku.
Pracuję po 8 czasami 10 godzin(praca 4 dni w tygodniu + niedziela ), jest to praca stojąca w ciągłym ruchy, kartony ważą od 5kg do 15kg.
Jest to więc spore obciążenie dla kręgosłupa. Z tego co już wyczytałam, a nie wiem ile jest w tym prawdy takie obciążenie może spowodować utratę dziecka.
Bardzo proszę o radę czy należy mi się zwolnienie lekarskie czy normalnie mogę pracować do któregoś miesiąca ciąży. Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży.
Moja kolezanka nie powiedziala nikomu o ciazy i pracowala w sklepie z garniturami caly czas a tam przy doatawach tez ciezkie kartony i niestety nie udalo aie donosic.

Dbaj o siebie i maluszka prosze !
 
reklama
Do góry