reklama

ciaza i studia - dziecko i studia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez aniusia21_01, 21 Sierpień 2009.

1. aniusia21_01

aniusia21_01 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam! Mam pytanie do przyszlych mam ktore sa na studiach? Juz nie dlugo znowu sie zacznie jak sobie poradzic w czasie ciazy ze studiami? Pytam bo jestem na 3roku a termin mam na poczatek grudnia i nie bardzo wiem co mam zrobic czy dziekanka czy indywidualny tok nauczania?

2. NeSSi

NeSSi Nie cierpię cierpieć Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    51
    Mam ten sam dylemat, jak bede robic wpłate za studia to w dziekanacie postaram się zrobic wywiad środowiskowy , chce po prostu wiedzieć, na co mogę liczyć .....w chwili obecnej (czarna plama)

3. reklama
  4. AnOoLa88

AnOoLa88 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja natomiast przerywam.. a tez powinnam zacząć 3 rok.. to jest moje pierwsze dziecko i ciezko by mi było codziennie się z nim rozstawac..a poza tym nie chce pisac pracy lic z dzieckiem na rekach.. dlatego jesli jest taka możliwosc zeby wziac dziekanke to czemu nie skorzystac . ;)

5. akozka

akozka Misia Kosia 3.12.09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam nadzieję, że uda mi się skończyć pisać pracę przed porodem, żeby zacząć całą procedurę administracyjną początkiem stycznia i koło kwietnia móc się bronić. Wtedy Młoda będzie już wystarczająco duża żeby posiedzieć z Tatą na korytarzu i ewentualnie pić mleko z butli, gdy Mama będzie się produkowała na sali przez te 4 godziny... No, ale jak ktoś zwlekał prawie 2 lata z dokończeniem pisania, to te 3-4 miesiące teraz wydają się nieco nierealnym terminem... :-(

6. dagmar

dagmar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczynki mam pytanie. Myślę, żeby iść na licencjat, bo i tak z 3 latka z dzidziom posiedzę.
    Oczywiście zaocznie.
    Powiedzcie mi, jak to wygląda z tym kredytem studenckim??
    Czy to można przy zaocznym systemie i czy można w tym wieku :-D
    W ogóle jak się załatwia i ile to jest, będę wdzięczna za info ;-D

7. moka83

moka83 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hmm ja już co prawda po studiach, ale ze mną na roku była dziewczyna, która urodziła w kwietniu na III roku. Nie wiem jak ona to zrobiła, ale w czerwcu normalnie podeszła do sesji, a sesje mieliśmy niezłe min. 6 egzaminów, i wszystko zdała. Nie wzięła dziekanki i razem z nami się broniła w terminie. Dodam tylko, że była w Lublinie sama z mężem, czasem na parę dni ktoś z rodziny przyjechał jej pomóc. Także zależy to pewnie od rodzaju studiów, naszych chęci, pomocy jaką możemy uzyskać od rodziny.

8. Chérie

Chérie Mama Danielka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja zaczynam studia z malutką w brzuszku. Co prawda to 2-letnie uzupełniające magisterskie, ale w nowym miejscu. Myślę, że jednak nie będzie problemów, bo Uniwersytet promuje nauczanie drogą e-learning (m.in. skierowane do młodych mam), ale co będzie to okaże się w praktyce.

9. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Widzę nowy wątek:-) Więc napisze;-) Jak byłam z Antosiem w ciązy to studia mgr kończyłam, a broniłam się jak Mały miał miesiąc, dałam radę i Wy dacie:tak:
    Co prawda bardziej przejmowałam się tym, ze moje maleńkie dziecko zostało same z tatusiem bez mamusi na korytarzu niz tym, ze siedzę przed komisją i sie bronię:-D ale poszło gładko...

10. reklama
  11. Georgina

Georgina Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najlepsze dla mnie są studia zaoczne. Weekendy poza domem a w ciągu tyg z dzidziulkiem:) No ale i na dziennym kobiety sobie radzą. Wiele zależy od pomocy z zewnątrz czy też męża, od chęci oczywiście, ambicji.

12. AnOoLa88

AnOoLa88 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja chciałam zostać na studiach ale cóż.. od rodziców nie mam pomocy skoro tylko potrafili napisac że już nie jestem ich córką..
    a jak widzę sposób w jaki teściowie zajmują się swoim młodszym synem to podziekuje..
    odczekam rok później przepiszę się na zaoczne.. ; )
    dziecko najważniejsze.. a od uczelni chcę trochę odpocząć..

Poleć forum