reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza i termin porodu

joasia29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2018
Postów
67
Hej dziewczyny mam dziwne pytanie ...
Otóż jestem w 14 tygodniu ciazy i u lekarza mam 3 różne terminy porodu .
Ktorym mam sie sugerowac
1- z miesiaczki
2-z usg
3-czy termin ktory mam wpisany w ksiazeczke ciazowa
( dla smiechu z usg mam termin na 1 grudnia z miesiaczki na 6 grudnia 2018 roku a w ksiazece mam wpisany termin na 8 stycznia 2019 )
 
reklama
Ja mam np z OM 27 lipiec ,a z USG 6 sierpien ;) to tylko tydz roznicy ;) wiec wysrodkowalam sobie ;) aczkolwiek moge urodzic przed terminem z OM ;) bo USG teraz co chwile zmienia termin ;)
 
Najodpowiedniejszy jest termin z 1 usg, ale wczesnego bo później może się zmienić. Pewnie ktoś się pomylił wpsisując do książeczki :) trzeci termin pewnie miało być 8 grudnia :). Porozmawiaj o tym na wizycie lekarskiej.
 
Moze byc miesiąc roznicy np wtedy kiedy owulacja byla pozno ..Ja mialam owu pozno i cykle raz krotsze raz dłuższe i według om mialam termin na 27 listopad a według usg na 12 grudnia i lekarz liczył termin z usg.
Urodziłam w terminie :)
Z UsG najlepiej
 
To zależy w którym dc mogłaś zajść w ciąże. Lekarze zazwyczaj sugerują się terminem z OM co dla mnie w ogóle mija się z celem. Natomiast termin z USG tego koło 12/14tc jest najbardziej prawdopodobny. I moim zdaniem na tej podstawie powinno się liczyć.
 
To zależy w którym dc mogłaś zajść w ciąże. Lekarze zazwyczaj sugerują się terminem z OM co dla mnie w ogóle mija się z celem. Natomiast termin z USG tego koło 12/14tc jest najbardziej prawdopodobny. I moim zdaniem na tej podstawie powinno się liczyć.
Mi właśnie liczyl z usg:)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi . mnie to zdziwilo bo w pierwszej ciazy mialam ruznice 2 dni z @a z usg termin porodu . i tak syna urodzilam w 38 tygodniu
 
Do góry