reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża i torbiel

kamaxx

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2019
Postów
76
Witam. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u lekarza okazało się ze jestem w 6 tygodniu ciąży i mam torbiel wielkości 8cm na lewym jajniku. Lekarz powiedział ze często torbiel pojawia się z ciąża i sam się wchłania. Może któraś z was miała podobna sytuacje ? Bardzo się zmartwiłam. Za tydzień kolejna wizyta.
 
reklama
Ja w każdej ciąży miałam torbiele ok 4x5cm. Po ciąży nie było po nich śladu. Nie martw się skoro lekarz tak mówi!
 
Ja aktualnie jestem w ciąży, 10 tydzień i też od początku mam torbiel za prawym jajnikiem. Początkowo miała 6 cm x 5cm, niestety urosła do większych rozmiarów po tygodniu. Teraz czekam na kolejną wizytę i zobaczymy co dalej. Lekarz mówił, że w ciąży często zdarzają się takie torbiele i z reguły znikają samoistnie, jeśli nie to też jest rozwiązanie na to (jeśli rosną). Nie stresuj się ☺️
 
Ja aktualnie jestem w ciąży, 10 tydzień i też od początku mam torbiel za prawym jajnikiem. Początkowo miała 6 cm x 5cm, niestety urosła do większych rozmiarów po tygodniu. Teraz czekam na kolejną wizytę i zobaczymy co dalej. Lekarz mówił, że w ciąży często zdarzają się takie torbiele i z reguły znikają samoistnie, jeśli nie to też jest rozwiązanie na to (jeśli rosną). Nie stresuj się ☺️
Dziękuje bardzo za odpowiedz, podniosła mnie bardzo na duchu ! ❤️
 
Ja na pierwszej wizycie mialam torbiel ok 5 cm, a na drugiej juz zniknela. Tez mi lekarz mówił ze to jest częste i nie ma sie co martwic :-)
 
Hej, u mnie w 6tc wykryli torbiel 10 cm, lekarz powiedział, że może się wchłonąć, ale jeśli nie to do rozważenia jest laparoskopia po 18 tc. Obecnie 15 tc i nie zmniejsza się 😅 czytałam na różnych formach, że dziewczynom wchłaniały się do 20 TC. Mam nadzieję, że nam też się uda, ta laparoskopia trochę mnie przeraża.
 
reklama
Witam. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u lekarza okazało się ze jestem w 6 tygodniu ciąży i mam torbiel wielkości 8cm na lewym jajniku. Lekarz powiedział ze często torbiel pojawia się z ciąża i sam się wchłania. Może któraś z was miała podobna sytuacje ? Bardzo się zmartwiłam. Za tydzień kolejna wizyta.
U mnie 6t+4d. Też mam torbiel na prawym jajniku. Ma 6 cm. Nic nie powiedzieli, że to jakiś problem. To się widać zdaża. Ja to się martwię, bo zarodek trochę się odkleił. Uspakajali mnie, że to nic takiego, ale krew mi idzie od niedzieli. Biorę progesteron.
 
Do góry