reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CIĄŻA-Ile czasu trzeba czekać...

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Witam kobietki...:-D...
Mam do was takie pytanie.Z mężem staramy się o maleństwo(Jak wy wszystkie:tak:) i jestem ciekawa ile czasu już czekać na te upragnione dwie kreseczki na teście?....My z mężem staramy się ok.3 mies.o dzidziusia,ale jak na razie jeszcze się nie udało...A jak jest u was?Może powiecie mi,ile starałyście się o swoje starsze dzieciaczki????....
Podam wam przykład z mojego otoczenia.Otóż moja bratowa,miała dwa razy tylko tak,iż mąż jej nie zdążył przed czasem(same wiecie co:-D) i ona zaszła w ciąże...Ja się staram świadomie i niestety jeszcze rezultatu nie ma:no:...A jak to u was jest?:-)
 
reklama
Chyba często to jest tak, że jak ktoś się stara świadomie, to mu nie wychodzi, a jak niekoniecznie chce zajść w ciążę, to niewiele potrzeba ;)
 
Ja od początku wiedziałam, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę więc starania zaczęłam od wizyty u endokrynologa- ginekologa. Po badaniach okazało się, że mam za wysoką prolaktynę. Do tego problemy z tarczycą (hashimoto). Dostałam odpowiednie leki, które ładnie wszystko wyprostowały i po roku brania tabletek udało się :-D Teraz mam kochanego półrocznego synka! Warto się starać, nawet jeśli nie udaje się tak od razu. Jeśli jeszcze przez 3 miesiące nic się nie wydarzy to sugeruję wizytę u lekarza. Czasem wystarczą tabletki i będzie po problemie :-D Trzymam kciuki i wiem, że wasza historia będzie miała swój happy end :-D
 
Do góry