reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza in vitro

Karoost

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
37
Witam jestem 17 dzien po transferze zarodka dzisiaj robiłam Beta HCG I wynik jest dość wysoki 1927,00 czy to może oznaczać ciążę bliźniacza czy ze dzieje się coś złego?
 
reklama
Sprawdzałam teraz jeszcze na kilku str z kalkulatorem gdzie wylicza przyrost bety to wszędzie pokazuje że wszystko jest niby w normie wizytę lekarska mam dopiero po świętach
 
Witam jestem 17 dzien po transferze zarodka dzisiaj robiłam Beta HCG I wynik jest dość wysoki 1927,00 czy to może oznaczać ciążę bliźniacza czy ze dzieje się coś złego?
Ja miałam w 19 dpt ponad 3300 :p też się zastanawiam czy to dużo, tym bardziej, że moja mama miała siostrę bliźniaczkę, więc rodzinne predyspozycje są :)
 
Witam jestem 17 dzien po transferze zarodka dzisiaj robiłam Beta HCG I wynik jest dość wysoki 1927,00 czy to może oznaczać ciążę bliźniacza czy ze dzieje się coś złego?
Ale jak na 17 dni po transerze to beta nie jest jakoś wybitnie wysoka. U mnie w 16 dpt wynosiła 2200. Ciąża pojedyńcza.
 
reklama
Do góry