reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ja On i rozłąka

M

malenstwo20

Gość
Nie wiem gdzie ten post zamieścić. Więc pewnie moderator go gdzieś przyklei.
Chodzi o to że nie wiem co zrobić, zaczął się już 4 miesiąc. Mój Chłopak i ja jesteśmy ze sobą szczęśliwi.
Nie mamy oboje stałej pracy tylko zlecenie. Mój ma propozycję podjęcia pracy na sezon dobrze płatnej ale by musiał pojechać ponad 100km ode mnie. Nie mogę z nim jechać bo będę musiała chodzić na wizyty do ginekologa już częściej. Jedzie w moje rodzinne strony ma tam znajomych i wg, i też przyjaciółkę starszą. Ja sądzę że ładniejszą i fajna wg babka. Ale od niedawna wiem ze wolna. i boję się że coś ona z nim, że coś może im odbić. Ufam mojemu, ale alkohol robi swoje. Chcę żeby jechał bo po pierwsze pieniądze które nam się przydadzą i nie chce zabronić mu przyjaźnić się. wiem też że ta jego przyjaciółka nie przepada za mną bo nie jestem towarzyska lub coś albo bo jestem inna niż ona. Ona jest seksowną piękną blondynką. Mojemu się podobają blondynki mimo to ja jestem szatynką (brązowo-włosa). Nie wiem jak pozbyć się obaw. powiedziałam mu to to stwierdził ze gadam głupoty. Może i gadam ale go kocham i nie chcę go stracić.
Co robić??
Mamusie pomóżcie!!
też takie myśli czasem miałyście - podobne??
w ciąży zazdrość się zwiększyła i uczucie zmniejszenia atrakcyjności??
 
reklama
A ile masz dziewczynko lat?
Boszzze, jakbym słuchała 11 latki...ma takie same problemy, no...poza ciążą.
 
maleństwo , ja urodziłam mając lat tyle co ty , rozumie ze jesteś po prostu zazdrosna o chłopaka. Jeszcze Twoje ciało sie zmienia , czujesz sie mniej atrakcyjna.....
dziewczyny nie wymagajcie od 20latki podchodzenia do sprawy jak 30 czy 40 latka!Akurat Ona ma taki problem więc należy wysłuchać.
oczywiście zgadzam sie ze powinnas teraz dac na luz i uważac na siebie , na dziecko ale Cie rozumie.
Wiesz w pewnym wieku inaczej juz podchodzi sie do życia , sprawy które kiedys były tak wazne nagle traca na wartości. a może po prostu mniej gadaj , mniej zadręczaj swojego chłopaka ...wiem ze to trudne w tym wieku ale spróbujcie sobie zaufać???Powodzenia Ci życze .
 
MALEŃSTWO a gdzie będzie mieszkał Twój chlopak? Musisz rozmawiać i kontrolować. My kobiety zawsze mamy wątpliwości czy to w ciąży czy bez; zaufanie to podstawa związku więc ufaj ale czasem sprawdzaj.
 
Maleństwo - jeśli już tak strasznie Cię zżera zazdrość, to może jednak się przeprowadź razem z chłopakiem. Czy tam, dokd on jedzie nie ma żadnego ginekologa?
 
Powinnaś mu zaufać... Nie mozna tłumaczyć ,że alkohol robi swoje bo Mój S nie wiadomo ile by wypił ale w życiu by mnie nie nie zdradził.Faceci którzy się tłumaczą np tak: zdradziłem Cie ale byłem pijany nie wiedziałem co robiłem.. DLA MNIE TO JEST ŻENUJĄCE !!!!
Jeśli bedzie miał cie zdradzic nie bedzie potrzebował 100km odległości... będzie mogł to zrobic w kazdej chwili.
Skup sie na ciazy... A jesli dowiesz sie ,ze cos zrobił bedziesz miala pewnosc,ze nie jest wart Ciebie i tyle
 
reklama
tu trzyma mnie ginekolog, genetyk i inni lekarz bo jestem pod kontrola. do tego szkola zaoczna fizjoterapia ktora koncze w czerwcu. już pogodziłam się z tym i jest dobrze. przeszły głupie myśli i podejrzenia. wierzę ze nic głupiego nie zrobi. teraz przyjechał na kilka dni. zaraz jedzie i zobaczymy sie dopiero na koniec wakacji. chyba ze bede w wakacje w tamte strony jechac do mojej mamy.
 
Do góry