reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ja On i rozłąka

wiesz jak każda kobieta możesz mieć obawy ja mimo że ufam bardzo swojemu mężowi i nigdy mi nie dał powodu do zazdrości to nie powiedziałabym że nigdy mnie nie zdradzi stare dobre przysłowie mówi "nigdy nie mów nigdy" .... jeśli znajdzie się kobieta która chce mieć faceta a w pobliżu nie ma partnerki to czasem o zdradę łatwiej niż nam się wydaje....

ale piszesz że to ponad 100 km to wcale nie tak dużo na pewno jeżdżą jakieś autobusy busy pociągi masz zniżkę studencką skoro studiujesz wiec mogłabyś tam pojechać i w razie potrzeby dojeżdżać do lekarza czy na studia u mamy tez mniej kasy pójdzie bo wiadomo jedzenie prąd woda odpadną wiec będzie na autobus ....ja bym pojechała myśli w ciąży są różne i czasami nie da się nad nimi zapanować a jak masz siedzieć sama i się zadręczać to masakra po za tym dużo ominie twojego chłopaka choćby poczucie pierwszego kopniaka od dziecka....
 
reklama
malenstwo jesli ma Cie zdradzic to wcale nie musi jechac 100 km od ciebie,moze to zrobic pod Twoim nosem.Bedziecie mieli dziecko i teraz dla was oboje to powinno byc najwazniejsze.Mam nadzieje,ze Twoj chlopak jest odpowiedzialny i wie,ze bedzie mial na utrzymaniu swoje dziecko i nie w glowie mu takie rzeczy.Rozmawiajcie duzo,ufaj mu,bo to podstawa zwiazku i dbaj o siebie i dzidziusia.Wszystkiego najlepszego.
 
A mnie się wydaje ze zwyczajnie przesadzasz. Jestem w podobnym wieku co ty i nie zadreczam sie myslami co bedzie jak mnie facet zdradzi- jak bedzie chciał to cie zdradzi w drugim pokoju i nawet nie zaówarzysz
Co do odległości- dla mnie to jest śmieszne bo jestem 2 lata po slubie z facetem który ma dobrą pracę ale niestety 160 km od domu i nie mieszkamy przez to razem widujemy sie rzado, a jakoś dajemy radę z masą kłopotów i też jestem w ciąży i jakoś dla mnie to nie problem- chce to wsiadam w pociag czy pks i jade po prostu do niego!!! Moim zdanie poprostu panikujesz. rozłąka to nie jest coś strasznego- da sie z tym życ
 
Do góry