reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza, kłykciny konczyste a zycie po porodzie

S

Ssaweczka

Gość
Jakis czas temu mialam chirurgicznie usuwane klykciny jestem w 3 trymestrze ciazy i doskonale wiem ze czeka mnie cesarka jednak czy ktos wie jak to jest po urodzeniu dziecka z tym wirusem czy ja potem zarazam podczas wspolzycia? jak sobie radzic z nimi po porodzie ? czy jeszcze o czyms powinnam wiedziec majac te przypadłość?
 
reklama
ssaweczka, ja mialam tydzien temy usuwane kłykciny prądem, mialam kłykciny w ciąży. niestty nie usuneli mi wszytskiego i będzie powtórka,lekarz kazal mi sie zaszczepic na hpv koniecznie!!!
to raczej twój partner zaraził ciebie a nie ty jego...
 
hej, wiem ze to mnie partner zarazil juz ,wszystko wiem, dzieki niestyty szpionka nic tu nie da poczytaj medyczne strony o szpionce na hpv 6 i 11
pozdrawiam
 
Do góry