reklama

Ciąża krok po kroku - jakie wykonywać badania, o czym należy pamiętać.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez olaaa5, 21 Maj 2015.

 1. olaaa5

  olaaa5 Początkująca w BB

  Ciąża jest wyjątkowym czasem dla każdej kobiety, niestety musimy pamiętać o tym, że w tym czasie bardzo musimy dbać o swoje zdrowie aby nasze dziecko rozwijało się prawidłowo. Sama niedawno zaczęłam pisać bloga o przebiegu mojej ciąży, o tym jakie badania i w jakim czasie musiałam wykonywać. Dzięki temu moje dziecko urodziło się zdrowe i szczęśliwe. Ważne są również zakupy jakie musimy zrobić przed narodzinami dziecka.

  Co Wy o tym sądzicie? Jaka dla Was była ciąża? O czym zapomniałyście?

  Jeśli dopiero jesteście na etapie ciąży to zapraszam na mojego bloga, być może będzie dla Was pomocny, jesteś zainteresowana napisz prywatną wiadomość, powiem Ci jak trafić na mojego bloga :)

  a może masz jakieś pytania dotyczące ciąży? Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami na forum :)
   
 2. gusiappppp

  gusiappppp Początkująca w BB

  Blogi to fajna sprawa. Mam również taki plan, choć dopiero przygotowuję się do szkraba:)
   
 3. reklama
 4. olaaa5

  olaaa5 Początkująca w BB

  Polecam założenie swojego bloga, przydaje się później jak chce się mieć jeszcze jedną dzidzię :) ja piszę tam o tym, o czym należy pamiętać w czasie ciąży krok po kroku :) później będzie mi łatwiej, gdy wszystko będę miała poukładane. Adres blogu możesz zobaczyć w zakładce "o mnie" :) oczywiście zapraszam do czytania i komentowania :) Odpowiadam na każde pytania jeśli oczywiście będę znała odpowiedź :)
   

Poleć forum