reklama

Ciaza - krwawienie, a miesiaczka

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez wiktoria22, 19 Luty 2015.

1. wiktoria22

wiktoria22 Początkująca w BB

Witam. Moja miesiaczka spozniala sie 10 dni (razem z partnerem planowalismy ciaze) wiec zrobilam test. Pierwszy wyszedl dodatni choc druga kreska byla bardzo blada, kupilam wiec drugi (elektroniczny) na ktorym wyszlo, ze to 1-2 tydzien. Bylam przeszczesliwa, do dnia dzisiejszego. Wczoraj wieczorem zauwazylam brazowy sluz, przestraszylo mnie to dlatego zrobilam jeszcze jesden test dzis rano (tez elektroniczny, tej samej firmy) ktory wskazal, ze w ciazy nie jestem. Ponadto dzis brazowy sluz zamienil sie w krew aczkolwiek inna niz przy miesiaczce, bol brzucha ktory towarzyszyl mi zawsze przy miesiaczce nie pojawil sie. Wizyte u lekarza mam dopiero za tydzien. Prosze o porade, czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy tylko krwawienie pojawilo sie ze wzgledu na zagniezdzajacy sie zarodek ?
    Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 19 Luty 2015
  2. Lena__R

Lena__R Fanka BB :)

Przy zagnieżdżającym się zarodku następuje czasem plamienie ale o krwawieniu nic niestety nie słyszałam. O plamieniu i owszem bo sama tak miałam ale to było kilka kropel brązowych w dodatku. Także mimo iż nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie to postanowiłam napisać to co wiem :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę z całego serca żeby to był Dzidziuś :) A jeśli teraz nawet Go nie będzie to życzę szybkiego zafasolkowania :)

3. reklama
  4. wiktoria22

wiktoria22 Początkująca w BB

Wczoraj byla tego mala ilosc. Dzisiaj troszke wiecej zamienilo sie to w krew aczkolwiek nie takiej konsystencji jak przy miesiaczce i tylko raz przy oddaniu moczu.
    Dziekuje za odpowiedz i za dobre slowo :) rowniez pozdrawiam :)

5. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Wiktoria to nie moglo byc plamienie implantacyjne bo takie plamienie wystepuje ok 9 dnia po owu a z tego co napisalas to u ciebie byloby ok 24 dni po owu ( zakladajac ze masz prawidlowa faze lutealna 14dni +10'dni po terminie spodziewanej miesiaczki) tu masz link do informacji o plamieniu implantacyjnym
    Co to jest plamienie implantacyjne?

jak masz mozliwosc to zrob beta hcg w laboratorium to ci potwierdzi na 100 % czy jestes w ciazy czy nie ampoki co trzymam kciuki

Poleć forum