reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza - krwawienie, a miesiaczka

Dołączył(a)
19 Luty 2015
Postów
2
Witam. Moja miesiaczka spozniala sie 10 dni (razem z partnerem planowalismy ciaze) wiec zrobilam test. Pierwszy wyszedl dodatni choc druga kreska byla bardzo blada, kupilam wiec drugi (elektroniczny) na ktorym wyszlo, ze to 1-2 tydzien. Bylam przeszczesliwa, do dnia dzisiejszego. Wczoraj wieczorem zauwazylam brazowy sluz, przestraszylo mnie to dlatego zrobilam jeszcze jesden test dzis rano (tez elektroniczny, tej samej firmy) ktory wskazal, ze w ciazy nie jestem. Ponadto dzis brazowy sluz zamienil sie w krew aczkolwiek inna niz przy miesiaczce, bol brzucha ktory towarzyszyl mi zawsze przy miesiaczce nie pojawil sie. Wizyte u lekarza mam dopiero za tydzien. Prosze o porade, czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy tylko krwawienie pojawilo sie ze wzgledu na zagniezdzajacy sie zarodek ?
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przy zagnieżdżającym się zarodku następuje czasem plamienie ale o krwawieniu nic niestety nie słyszałam. O plamieniu i owszem bo sama tak miałam ale to było kilka kropel brązowych w dodatku. Także mimo iż nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie to postanowiłam napisać to co wiem :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę z całego serca żeby to był Dzidziuś :) A jeśli teraz nawet Go nie będzie to życzę szybkiego zafasolkowania :)
 
Wczoraj byla tego mala ilosc. Dzisiaj troszke wiecej zamienilo sie to w krew aczkolwiek nie takiej konsystencji jak przy miesiaczce i tylko raz przy oddaniu moczu.
Dziekuje za odpowiedz i za dobre slowo :) rowniez pozdrawiam :)
 
Wiktoria to nie moglo byc plamienie implantacyjne bo takie plamienie wystepuje ok 9 dnia po owu a z tego co napisalas to u ciebie byloby ok 24 dni po owu ( zakladajac ze masz prawidlowa faze lutealna 14dni +10'dni po terminie spodziewanej miesiaczki) tu masz link do informacji o plamieniu implantacyjnym
Co to jest plamienie implantacyjne?

jak masz mozliwosc to zrob beta hcg w laboratorium to ci potwierdzi na 100 % czy jestes w ciazy czy nie ampoki co trzymam kciuki
 
Do góry