reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Ciaza ktory to tydzien

Rozwiązania
0
Mam pytanie 4.10 moje hcg wynosiło 22.1 dzisiaj mam 576 ktory to tydzien i czy taki przyrost jest prawidłowy

reklama

Kaamilaaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dopiero teraz doczytalam ze ta pierwsza beta to z zeszlego miesiaca... w takim razie przyrost zbyt maly no i lekarz juz powiniem cos widzieć cos więcej...

Ostatnia edycja:

wisna

Rozwiązania
2
Liczy się tygodnie tak, czy owak od ostatniej miesiączki. Dokładny termin porodu zweryfikuje dopiero USG 1 trymestru.

Rozwiązania
0
Byłam u 3 lekarzy zaden nic nie wie stwietdzili ze mam jakoś dziwnie bo z 1 badania hcg 4 pazdzietnika wynika ze bylam w 1 tygodniu hcg do dzisiaj uroslo do 576 wiec 5 tydzień i w czwartek mam zrobic kolejne badania krwi beta hcg gubie sie juz

MaryH

Rozwiązania
23
Czyli od ostatniego badania betahcg minął ponad miesiąc? Jeżeli tak to przyrost jest zbyt mały. Jeżeli okres był 10 września to jestś juz w prawie 8 tygodniu- powinien na usg być juz zarodek z bijącym serduszkiem.

Rozwiązania
0
no właśnie problem w tym ze niby jak 4 .10 bylo 22.1 to poczatek 1 tygodnia a wiec te 576 dzisiaj miesci sie w 5 tygodniu martwie sie bardzo pecherzyk wczoraj mial 8.95mm czekam do czwartku powtórzę badanie i dopiero wtedy bede wiedziała.

reklama

MaryH

Rozwiązania
23
Wiek ciąży liczy się na podstawie okresu lub usg, a nie na podstawie bety. Beta daje tylko orientacyjny obraz tego w którym jesteś tygodniu (zakresy bety są różne bo u każdej kobiety rośnie ona inaczej) to ze 4 października wynosiła 22 nie oznacza 1 tygodnia ciąży tylko 4 tydzień ciąży. Po miesiącu od ostatniego badania Twoja beta powinna być w granicach 10000 tys. Nie chce Cię martwić ale nie wygląda to dobrze. Tak jak pisałam, na tym etapie powinien byc juz zarodek z serduszkiem a u Ciebie jest tylko pęcherzyk. Co na to mówią lekarze?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry