reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża latem jak sie czujecie?

reklama
U mnie aktualnie 40tc i mam dość dość dość. Te upały mnie wyłączają chciałabym by już się skończyło. Tez mnie przez to boli głowa . Jedyne co teraz mogę zrobić to ciągle chłodze się pod prysznicem
 
Ja jestem w 25 tc. Puchną mi stopy, nawet w domu. Czuję jak mi żyły pulsują na nogach. Poprzednią ciąże przechodziłam jesień - zima i czułam sie rewelacyjnie. Za to dziecko urodzone bylo w maju podczas największych upałów i to dopiero była katorga... Mały wciąż spocony, mial potówki, wciąż chcial piers, byc może tylko pić mu sie chciało i co chwile wołał, w nocy co godzine potrafił sie budzic. Na spacerach słońce go razilo i tez był wnerwiony, ogólnie całe lato zamiast być piękną porą roku stało sie dla nas wszystkich męczarnią.
Więc z dwojga złego wole w upały być w ciąży, niż z noworodkiem.
 
Ja obecnie jestem w 21 pierwszym tygodniu i fatalnie się czuję, głowa mnie boli codziennie, nogi i ręce puchną, trochę się przejdę i już mam zadyszkę mimo tego cały czas się pocę, wolę jak jest chłodno i pada deszcz..
 
Jestem w 26 tygodniu . Znoszę fatalnie puchną mi nogi , nie mogę założyć połowy butów . Staram sie pić dużo wody i wychodzić wcześnie rano na zakupy. Może macie jakieś sposoby na spuchnięte nogi ?
 
A ja w 39 tygodniu i czuje sie rewelacyjnie. Nogi puchna, ale delikatnie, pierscionki juz odlożone.
Jestem w 26 tygodniu . Znoszę fatalnie puchną mi nogi , nie mogę założyć połowy butów . Staram sie pić dużo wody i wychodzić wcześnie rano na zakupy. Może macie jakieś sposoby na spuchnięte nogi ?
Bardzo polecam smoothie z pietruszki. Sama nie przepadam za smakiem, dlatego dokrajam do tego banana/maliny.
 
reklama
Do góry