reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CIAZA, LESIPLUS

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2021
Postów
3
Czesc kobietki!
czy ktoras z was stosowala tabletki lesiplus ?
mam pewne pytanie mianowicie biore te tabletki juz 4 miesiac( poltora roku temu rowniez je bralam 6 miesiecy nie mialam zadnych efektow ubocznych tego leku jak teraz) choc zdazylo mi sie zapomniec o wzieciu tabletki w ostatnim czasie pare razy ale na drugi dzien od razu jak tylko sobie przypomnialam to bralam aczkolwiek nie pamietam czy bylo to po 24 godzinach czy nie, od trzech tygodni czuje sie jakos dziwnie bola mnie sutki w dziwny sposob odrzuca mnie od papierosow i mam nudnosci z rana plus wymioty zdazaja sie rowniez biegunka, okropne gazy, i wiecej jem i pobolewa mnie lewy jajnik im wiecej czasu mija tym wachlarz takich objawow sie rozwija
ostatnie moje plamienie z odstawienia trwa ponad miesiac czasu i dopiero dzisiaj widac ze powoli zaczyna ustepowac
Wczoraj wykonalam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie dzisiaj z samego rana robilam kolejny gdzie wyszla chyba tylko kreska fabryczna (oczywiscie powotrze test za pare dni)
Czy ktoras z was moze ma jakies negatywne odczucia po tych tabletkach ? Czy mozliwe ze przyjmowanie antykoncepcji moze zafalszowac wynik testu ciazowego czy po prostu wpadka? I zastanawia mnie jedno testy sa tej samej firmy o tej samej czulosci
Wiec dlaczego jeden robiony po poludniu wyszedl pozytywnie a drugi z pierwszego moczu z rana negatywnie ?
Test zrobilam dla pewnosci po tym opoznieniu w zazyciu tabletek
Dodam tez ze uprawiam seks z partnerem regularnie i praktycznie za kazdym razem z finalem w srodku.
Od razu prosze abyscie darowaly sobie wszelkie komenatrze odnosnie mojej odpowiedzialnosci i ze nie ma co sie dziwic, bo nie jest to koniec swiata 😉aczkolwiek zastanawiam sie czy cos z tej antykoncpecji moglo na to wplynac, a no i czy na razie przestac stosowac tabletki do czasu wyjasnienia sie tego (jestem na koncu drugiego rzedu )
 

Załączniki

  • 34471088-2B0B-465A-A07D-DA7611F09F02.jpeg
    34471088-2B0B-465A-A07D-DA7611F09F02.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 592
Ostatnia edycja:
reklama
Zalane jakies sa te testy
Ten pierwszy test wyglada na zalany 🤔
Obydwa testy byly robione z taka sama iloscia moczu (w instrukcji pisali 4 krople i tak tez zrobilam)
Jeden dostal sie w niepowolane rece wiec wyglada jak wyglada (tam gdzie faktycznie jest blada kreska druga) dodam jeszcze jedno zdjecie wtedy byl swiezo co zrobiony drugiego juz nie dodaje bo to bez sensu skoro jest negatyw
Skąd ty takie testy wzięłaś? One są z krwi czy z moczu?
testy sa z apteki i obydwa z moczu
 

Załączniki

  • FF2DD83F-FB20-4FDF-A881-B14A82B23CE6.jpeg
    FF2DD83F-FB20-4FDF-A881-B14A82B23CE6.jpeg
    783,2 KB · Wyświetleń: 229
Obydwa testy byly robione z taka sama iloscia moczu (w instrukcji pisali 4 krople i tak tez zrobilam)
Jeden dostal sie w niepowolane rece wiec wyglada jak wyglada (tam gdzie faktycznie jest blada kreska druga) dodam jeszcze jedno zdjecie wtedy byl swiezo co zrobiony drugiego juz nie dodaje bo to bez sensu skoro jest negatyw

testy sa z apteki i obydwa z moczu
to nie wyglada na pozytywny test
 
to nie wyglada na pozytywny test
To czemu jest druga kreska ktora ja widze jak wół ? No nie wazne kazdy mowi o tych testach a mnie bardziej interesuje sprawa z tabletkami , sa to tabletki dwuskladnikowe, bo test testem jezeli jestem to na powtornym wyjdzie jezeli nie to nie
Jestem dosc mloda mam zaledwie 22 lata i juz dwie ciaze za soba jedna biochemiczna i druga zakonczona poronieniem w 12tc wczesniej tez robilam te testy swoja droga wiec nie sadze ze sa jakies lewe
Moze antykoncepcja jest zle dobrana? Nie mam pojecia jest to moja pierwsza forma antykoncepcji doustnej wiec wczesniej skoro nie bylo zadnych problemow to czemu pojawiaja sie twraz ?
 
A co jest napisane na ulotce od tabletek? Na pewno jest tam punkt to tym, co należy zrobić przy podejrzeniu ciąży. Dawno nie miałam w ręku ulotki od antykoncepcji ale wydaje mi się, ze w takim przypadku powinno się je odstawić. Na Twoim miejscu przerzuciłabym się na gumki do czasu wyjaśnienia sprawy.
 
reklama
Jeśli przyjmowałas tabletki nieregularnie to jak najbardziej może to być ciąża. Testów nie komentuje, bo wyglądają dziwnie. Samo przyjmowanie hormonow nie wpływa na wynik testu. Jeśli jest możliwa ciąża trzeba iść szybko do lekarza i zapewne zaprzestać brania leku.
 
Do góry