reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża młodsza niż wyliczona z miesiączki ???

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny
Moja ost miesiączka była 8.03 test pozytywny byłam u ginekologa stwierdził z miesiączki 5t1d nie mógł stwierdzić wieku z usg Pecherzyk ciążowy 1 cm pecherzyk zoltkowy 0,21 cm stwierdził ze jest stanowczo za mały i to dużo powiedział ze może sie nie rozwinąć kazał czekać 2 tyg do nast usg i wtedy powie dodam ze miesiączkuje nie regularnie ? Ktoś miał podobnie
Proszę o rady
 
reklama
Jak masz nieregularne to jest normalne. Z resztą owu się może z różnych przyczyn przesunąć i to nawet sporo. Dużo ciąż jest młodszych i się zakańczają happy endem. Nie martw się na zapas.
Staram się nie myśleć ale grzebie w necie cały czas wiem ze nie potrzebnie muszę być cierpliwa ale ciężko ... U mnie owulacja wiem kiedy wystąpiła bo robiłam testy owulacyjne w domu .. nie wiem co o tym myśleć na usg pecherzyk ciążowy widać oraz pęcherzyk zoltkowy tak oznaczony ale taki kształt nie regularny jest 🤷‍♀️
 
reklama
Staram się nie myśleć ale grzebie w necie cały czas wiem ze nie potrzebnie muszę być cierpliwa ale ciężko ... U mnie owulacja wiem kiedy wystąpiła bo robiłam testy owulacyjne w domu .. nie wiem co o tym myśleć na usg pecherzyk ciążowy widać oraz pęcherzyk zoltkowy tak oznaczony ale taki kształt nie regularny jest [emoji2368]
Nie czytaj internetów bo będziesz się nie potrzebnie stresować. Tam dużo głupot piszą i przeważnie strasza tylko kobiety w ciążę.

Test owu nie powie ci na 100% kiedy była owu. On pokazuje tylko pik LH hormon który jest odpowiedzialny na pęknięcie pęcherzyka graafa ale to nie oznacza że ten pęcherzyk peknal i doszło do uwolnienia komórki jajowej.

Poczekaj spokojnie bo może faktycznie masz ciąże młodsza tak jak ja i będzie wszystko ok.
 
Nie czytaj internetów bo będziesz się nie potrzebnie stresować. Tam dużo głupot piszą i przeważnie strasza tylko kobiety w ciążę.

Test owu nie powie ci na 100% kiedy była owu. On pokazuje tylko pik LH hormon który jest odpowiedzialny na pęknięcie pęcherzyka graafa ale to nie oznacza że ten pęcherzyk peknal i doszło do uwolnienia komórki jajowej.

Poczekaj spokojnie bo może faktycznie masz ciąże młodsza tak jak ja i będzie wszystko ok.
Mam nadzieje dziękuje za odpowiedz podniosłam mnie trochę na duchu . To prawda w necie jest dużo tego i nie wiadomo czy to prawda czy nie
 
Mam nadzieje dziękuje za odpowiedz podniosłam mnie trochę na duchu . To prawda w necie jest dużo tego i nie wiadomo czy to prawda czy nie
Każda kobieta i ciąża jest inna. Ciąże nawet się różnią jak np kobieta była 4 razy w ciąży i każda przebiegała inaczej. Nie słyszałam żeby każda ciąża była taka sama, chyba nawet takiej nie ma. Lekarze też lubią straszyć gdzie nie powinni tego robić bo my kobiety w ciąży czy też nie w ciąży powinniśmy się czuć bezpiecznie u nich ale niestety rzadko to się zdarza.
 
Każda kobieta i ciąża jest inna. Ciąże nawet się różnią jak np kobieta była 4 razy w ciąży i każda przebiegała inaczej. Nie słyszałam żeby każda ciąża była taka sama, chyba nawet takiej nie ma. Lekarze też lubią straszyć gdzie nie powinni tego robić bo my kobiety w ciąży czy też nie w ciąży powinniśmy się czuć bezpiecznie u nich ale niestety rzadko to się zdarza.
Dokładnie zamiast uspokajać oni jeszcze dokładają . Martwi mnie jeszce jedna rzecz na usg widać pecherzyk ciążowy oraz oznaczony YS czyli pecherzyk zoltkowy ale ma on nie regularny kształt takiej fasoli czy to zarodek ? Pecherzyk zoltkowy jest okrągły ?? Gin kazała przyjść za dwa tyg
 
Dokładnie zamiast uspokajać oni jeszcze dokładają . Martwi mnie jeszce jedna rzecz na usg widać pecherzyk ciążowy oraz oznaczony YS czyli pecherzyk zoltkowy ale ma on nie regularny kształt takiej fasoli czy to zarodek ? Pecherzyk zoltkowy jest okrągły ?? Gin kazała przyjść za dwa tyg
Tak z tego co się orientuję to kształt pęcherzyka żółtkowego jest okrągły a ciążowy to coś ala kształt fasoli jak jest większy ale nie znam się na tym to może inne dziewczyny odpowiedzą na to pytanie.

A jaka wielkość była pęcherzyka ciazowego i żółtkowego na usg i który tydzień z USG?
 
Tak z tego co się orientuję to kształt pęcherzyka żółtkowego jest okrągły a ciążowy to coś ala kształt fasoli jak jest większy ale nie znam się na tym to może inne dziewczyny odpowiedzą na to pytanie.

A jaka wielkość była pęcherzyka ciazowego i żółtkowego na usg i który tydzień z USG?
Ciążowy 1cm a zoltkowy 0,21 z usg brak wieku tutaj widać ciążowy owalny kształt a w środku ciążowego taka mała fasolka jakby oznaczona jak zoltkowy
 
Ciążowy 1cm a zoltkowy 0,21 z usg brak wieku tutaj widać ciążowy owalny kształt a w środku ciążowego taka mała fasolka jakby oznaczona jak zoltkowy
Wiesz co na to pytanie ci odpowiem ale w pon jeśli okaże się że ciąże mam prawidłowa to zobaczę jak to wszystko na usg wygląda. Bo tak nie potrafię określić. Może do tego czasu ktoś Ci odpowie na ten temat.

A co do wieku ciąży usg nie pokazało czy gin ci nie powiedział który to może być tc?
 
Wiesz co na to pytanie ci odpowiem ale w pon jeśli okaże się że ciąże mam prawidłowa to zobaczę jak to wszystko na usg wygląda. Bo tak nie potrafię określić. Może do tego czasu ktoś Ci odpowie na ten temat.

A co do wieku ciąży usg nie pokazało czy gin ci nie powiedział który to może być tc?
Gin powiedział ze jest za mała wielkość i nie może powiedzieć z usg nie pokazało
 
reklama
Do góry