reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża młodsza ?

Te dwa zdjęcia są z wczoraj :(
 

Załączniki

  • 20200730_065038.jpg
    20200730_065038.jpg
    573,8 KB · Wyświetleń: 158
  • 20200730_065033.jpg
    20200730_065033.jpg
    451,3 KB · Wyświetleń: 159
reklama
Tak był pęcherzyk.
Niestety w takim przypadku, że 8 już było coś widać to teraz nie miałabym nadzieji. Miałam puste jajo, teraz już drugi raz też czekam na diagnozę co tym razem będzie.
Moim zdaniem lekarz powinien już podjąć jakieś szybsze kroki, a nie skazywać Cię na zawieszenie co dalej. Ja nie czekałabym dwoch tygodni. Poszłabym max za tydzień. Tylko nie wiem czy do tego samego lekarza, a jeżeli do innego to nawet dziś i za tydzień jeszcze raz, żeby nie skazać zbyt szybko ciąży na starty. Dla mnie to zawieszenie w pustce było straszne.
Oczywiście nadzieja umiera ostatnia, ale nie liczyłabym że będzie dobrze, chyba, że jesteś w ciąży z kolejnego cyklu, co wydaje się być abstrakcją.
 
Teoretycznie jeśli jest możliwe zajście w ciaze w dni nie płodne i zaszła np 21,22,23,24 To możliwe żeby było to te 5 tyg... tylko czemu z krwi wyszło 5-6 tyg już 3 tyg temu...
 

Załączniki

  • Screenshot_20200730-070258_My Calendar.jpg
    Screenshot_20200730-070258_My Calendar.jpg
    333,9 KB · Wyświetleń: 76
Teoretycznie jeśli jest możliwe zajście w ciaze w dni nie płodne i zaszła np 21,22,23,24 To możliwe żeby było to te 5 tyg... tylko czemu z krwi wyszło 5-6 tyg już 3 tyg temu...
Beta ma duze widelki. Ale moim zdaniem niestety nie ma mozliwosci zebys miala 5 tydz. i czemu mowisz ze 5 jak na isg jest 6t3d czyli juz 7 tydzien?
 
Tak lekarz powie
Beta ma duze widelki. Ale moim zdaniem niestety nie ma mozliwosci zebys miala 5 tydz. i czemu mowisz ze 5 jak na isg jest 6t3d czyli juz 7 tydzien?
Tak lekarz powiedział na 1 wizycie, że patrząc na obraz z usg jest to 5-6 tydzień. Wiec teraz powinien byc 8-9 . Nie wiem mam dosc ;(
 
Teoretycznie jeśli jest możliwe zajście w ciaze w dni nie płodne i zaszła np 21,22,23,24 To możliwe żeby było to te 5 tyg... tylko czemu z krwi wyszło 5-6 tyg już 3 tyg temu...
Dlatego zapytałam czy 8 lipca już coś było, skoro było to po trzech tygodniach już MUSI być serduszko. Chyba, że to inna ciąża, co jest niemożliwe chyba. Nie miałaś krwawienia, niewydalilas tamtego pęcherzyka, i miałaś owulację zaraz następną z której jest ciąża? Ja w to nie wierzę, chociaż bardzo bym chciała
 
Tak lekarz powie

Tak lekarz powiedział na 1 wizycie, że patrząc na obraz z usg jest to 5-6 tydzień. Wiec teraz powinien byc 8-9 . Nie wiem mam dosc ;(
Idź niezależnie od wizyty u lekarza na betę HCG jeszcze dziś i powtórz w sobotę. Nie będziemy gdybać, nie chcę Cię dołować, ale też nie lubię jak mnie ktoś pociesza gdy wszystko wskazuje jednoznacznie, że dobrze nie będzie
 
reklama
Do góry