reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża mnoga po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

87zabka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2009
Postów
3 325
Miasto
Nowe
witajcie kochane zalozylam taki watek bo duzo sie o tym mowi ale jak to jest w praktyce czy ktoraz z was mamy blizniat trojaczkow itd miala swoja ciaze mnoga akurat po odtawieniu tabsow???bo duzo czytalam ze wlasnie po odstawieniu tabsow jest najwieksza szansa na mnoga ciaze a nieukrywam ze cieszylabym sie z 2 pod serduchem i maz tez :) prosze piszcie swoje zdanie na ten temat moze inne kobietki tez chcetnie poczytaja :)
 
reklama
Podobno się tak zdarza, ale na pewno nie jest to żadną regułą.

Kiedy mówiłam komuś, że spodziewam się bliźniąt, to zawsze pierwsze pytanie brzmiało: czy w rodzinie były bliźniaki, a drugie czy brałam hormony ;-) W moim przypadku ani jedno ani drugie, po prostu się przytrafiły :-D
 
U mnie ciąża bliźniacza nie jest wynikiem odstawienia tabletek anty, ani jakichkolwiek innych wspomagających płodność. Natura tak zadecydowała.
Jednak moja koleżanka, zaszła w bliźniaczą ciążę właśnie kiedy "zapomniało jej się" wziąć tabletkę...Pewnie nie ma reguły, ale szansa na poczęcie bliźniąt jest na pewno większa - czego Ci życzę z całego serca! Nie wyobrażam sobie już nosić tylko jednego dzidziusia pod sercem :)
 
Witam,

ja przypuszczam, że u nas to właśnie po tabletkach hormonalnych czekamy na bliźnięta:-):-) przez 3 miesiące przed ciążą leczyłam torbiel na jajniku Regulonem i zaraz po odstawieniu zaszłam w podwójną ciążę! W rodzinie mojej ani męża nie było bliźniąt.

Ale na 100% to tego nie mogę potwierdzić czy to przez tabletki...

Powodzenia:-)
 
super ze ktos sie wkoncu odezwal :-) no ponoc po odstawieniu jajniki chca nadrobic prace :-D no ale widze ze takie przypadki sie zdazaja bylam ciekawa zdania innych pan na ten temat :tak: ciekawe czy mi sie udalo zajsc i czy beda 2 czy jedno jak sie juz dowiem to napewno tu napisze :tak:
 
moja ciąża jest ciążą genetyczną,że tak powiem, mój dziadek był z bliźniaków, ponoć dalej też gdzieś były, mamy siostra ma bliźniaki, więc nie spodziewałam się,że padnie na mnie, ale jestem przeszczęśliwa. Większość uważa,że jak bliźniaki to tylko z leczenia hormonami,in vitro itp., w tym roku coś czuję będzie wysyp bliźniaków bynajmniej w moim mieście zaczyna być już widać więcej pareczek
 
Podobno się tak zdarza, ale na pewno nie jest to żadną regułą.

Kiedy mówiłam komuś, że spodziewam się bliźniąt, to zawsze pierwsze pytanie brzmiało: czy w rodzinie były bliźniaki, a drugie czy brałam hormony ;-) W moim przypadku ani jedno ani drugie, po prostu się przytrafiły :-D
U nas dokłądnie tak samo...:-D
 
ja tak zaszlam w ciaze blizniacza, nie planowaną de facto. Miesiac po odstawieniu tabletek. I teraz mam dwoch wspanialych synków, są przecudowni i przeuroczy :)
 
reklama
Moja mam zaszla w ciaze z nami(blizniaki) tak poprstu naturalnie.....W naszej rodzinie nie ma zadnych blizniat.Wiec duze prawdopodobenstwo ze ja albo siostra bedziemy mieli bliznieta....

Ja tam bym sie cieszyla...osobicie;)
 
Do góry