reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na clexane po poronieniu

C335DDC5-F2E8-40DB-AD90-02A7FFBBE3AF.jpeg

Hej dziewczyny jutro ide na APTT d Sumeru i czas protrombinowy PT INR coś jeszcze robicie?
Po jutrze ide po heparynę do mojego ginekologa.
5tc🌷
 
reklama
Czy któraś z Was miał taki wyniki ? Co dalej z tym ...jeszcze trochę i mam lekarza ale już się boje co będzie😔😔😔
 

Załączniki

  • Screenshot_20210728-213254~2.png
    Screenshot_20210728-213254~2.png
    11,2 KB · Wyświetleń: 114
  • Screenshot_20210728-213300~2.png
    Screenshot_20210728-213300~2.png
    16,1 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
Serpine-1 to jest to samo co Pai-1. Dużo osób na forum to ma, nie jest to żaden wyrok.
Czy do tego się stosuje jakieś leki ? Pierwsza ciąża moja bichemiczna ...teraz jednak wyszło mi to z wyników 😔czytalam że ciężko donosić ciążę ,ale z drugiej strony czytac można wiele 🤔🤔🤔
 
Ostatnia edycja:
Czy do tego się stosuje jakieś leki ? Pierwsza ciąża moja bichemiczna ...teraz jednak wyszło mi to z wyników [emoji17]czytalsm że ciężko donosić ciążę ,ale z drugiej strony czytac można wieje [emoji848][emoji848][emoji848]
To ma związek z krzepliwością, więc jesli trzeba brać leki, to jest to acard i/lub heparyna. Możesz się skonsultować z genetykiem lub hematologiem. Ja osobiście nie brałam tych leków i mam 3 dzieci, nie jestem jedyna na tym forum z taką historia. Same te wyniki genetyczne niewiele wnoszą. A kto Ci zlecił badanie cftr? Jesteś pod opieką kliniki niepłodności?
 
reklama
To ma związek z krzepliwością, więc jesli trzeba brać leki, to jest to acard i/lub heparyna. Możesz się skonsultować z genetykiem lub hematologiem. Ja osobiście nie brałam tych leków i mam 3 dzieci, nie jestem jedyna na tym forum z taką historia. Same te wyniki genetyczne niewiele wnoszą. A kto Ci zlecił badanie cftr? Jesteś pod opieką kliniki niepłodności?
Tak będę miała konsultacje w klinice i Pani genetyk
Chciałam się czegos dowiedzieć ...na ten temat ...
Dr z kliniki mi zleciła żeby zbadać co jest grane
Nic innego nie wyszło tylko to albo aż
 
Do góry