reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża na końcu urlopu bezłatnego

Dołączył(a)
11 Marzec 2016
Postów
5
Witam , dostalam roczny urlop bezplatne na moja prosbe od pracodawcy.
Mialam wrocic do pracy po urlopie 30 kwietnia 2016. Jest duże prawdopodobienstwo ,że jestem w ciąży jeśli moje myśli się potwierdzą jak wygląda proces ?
Mam wrócić do pracy w ciąży ? czy moge dostarczyc jedynie l4 ?
Jaka kwote dostane na l4 ? (zwykle bywa to srednia z ost miesiecy) jesli ostatni rok nie pracowalam to jaka kwote dostane ?
Problem u mnie jest taki ze mam podstawe , natomiast premia jest 3 razy wyzsza.
Dostane tylko podstawe ta co na umowie ? czy np srednia z poprzedniego przepracowanego roku ? (podstawe ma 2 tys , a w roku w ktorym pracowalam zarabialm miesiecznie ok 5 tys )

Bede wdzieczna za odpowiedz
 
reklama
Rozwiązanie
A co to ma do tego, ze duża firma? Brak w kadrze to brak w kadrze, albo musi zatrudnić kogoś na Twoje miejsce i kolejnej osobie płacić pensję, albo ktoś musi przejąć Twoje obowiązki - pół biedy, jak dostanie wyższą pensję za pracę na dwa etaty (co znów jest obciążeniem finansowym dla pracodawcy) ale ile razy jest tak, że ktoś tyra za ciężarną za darmo...
I nie wmówisz mi, że nie kieruje Tobą cwaniactwo - kombinujesz jak koń pod górę, żeby zarobić nic nie robiąc.

A Ty to kto jesteś , poł życia spedziłam w tej firmie siedziałam po 10 godzin dziennie za co nie miałam płacone dodatkowo oczywiście. A teraz kiedy jestem w ciąży mam powiedzieć odchodze nic mi sie nie należy.
Wysłałam zapytanie i oczekuje jedynie na nia odpowiedzi a nie...
A co to ma do tego, ze duża firma? Brak w kadrze to brak w kadrze, albo musi zatrudnić kogoś na Twoje miejsce i kolejnej osobie płacić pensję, albo ktoś musi przejąć Twoje obowiązki - pół biedy, jak dostanie wyższą pensję za pracę na dwa etaty (co znów jest obciążeniem finansowym dla pracodawcy) ale ile razy jest tak, że ktoś tyra za ciężarną za darmo...
I nie wmówisz mi, że nie kieruje Tobą cwaniactwo - kombinujesz jak koń pod górę, żeby zarobić nic nie robiąc.

A Ty to kto jesteś , poł życia spedziłam w tej firmie siedziałam po 10 godzin dziennie za co nie miałam płacone dodatkowo oczywiście. A teraz kiedy jestem w ciąży mam powiedzieć odchodze nic mi sie nie należy.
Wysłałam zapytanie i oczekuje jedynie na nia odpowiedzi a nie zbędnych wrecz śmiesznych komentarzy.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry