reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na podtrzymaniu.

Hana89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
571
Witam serdecznie wszystkich. Byłam u gin i potwierdził ciąże (5t 4d). Nie widać niestety jeszcze serduszka. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze poronienia od razu zalecił mi przyjmować duphaston, luteinę i heparynę. Mam pytanie odnośnie skutków po przyjmowaniu tych lekow. Mam wrażenie ze wcześniej bardziej bolały mnie piersi niż teraz i nie wiem czy to dobry znak. Czy któraś z Pan mogłaby napisać czy czuła jakieś zmiany po zażywaniu wspomagaczy? Pozdrawiam :)
 
reklama
Witam serdecznie wszystkich. Byłam u gin i potwierdził ciąże (5t 4d). Nie widać niestety jeszcze serduszka. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze poronienia od razu zalecił mi przyjmować duphaston, luteinę i heparynę. Mam pytanie odnośnie skutków po przyjmowaniu tych lekow. Mam wrażenie ze wcześniej bardziej bolały mnie piersi niż teraz i nie wiem czy to dobry znak. Czy któraś z Pan mogłaby napisać czy czuła jakieś zmiany po zażywaniu wspomagaczy? Pozdrawiam :)
Ja się poprostu gorzej czułam u mnie to był duphaston, jakby zintensyfikowały się objawy ciążowe, ale to trochę później tak bardziej w 7tc. W 5 tc nie pamiętam żebym cokolwiek czuła.
 
Spokojnie - serduszko ma jeszcze czas by się pojawić. A objawy - raz są, raz ich nie ma. Nie sugeruj się tym.
To wszystko przez moje poprzednie starty. Jak tylko zanikał mi ból piersi od razu panikowałam. Myśle ze jutro skocze jeszcze raz na betę i zobaczę czy jest przyrost. Tylko nie wiem jak duży powinien być. Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Do góry