reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na redukcji masy ciała czyli SPALACZE TLUSZCZU

KaCi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2021
Postów
62
Witam ! Swoim pytaniem pewnie wywołam burze a u niektórych Pan nawet i oburzenie.. szukałam takiego tematu ale nie znalazłam.. "ciąża a sterydy" tak ale mi chodzi o tzw. SPALACZE TLUSZCZU stosowane przez kobiety w trakcie redukcjii masy ciała = odchudzających się.
I nie o byle jakie spalacze tylko te z "górnej półki" pseudoefedryna itp
Czy któraś z was w trakcie stosowania termogenikow zaszła w ciążę oczywiście nie planując Czy jest w ogóle to możliwe? Jeśli tak to kiedy dowiedzialyscie sie o ciąży, w którym tygodniu ? I czy stosowanie tych środków przed zajściem wpłynęło na rozwój płodu?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Na internecie nigdzie nie mogę znaleźć takich wątków.
 
Do góry