reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na studiach

dziękuje dziewczyny za słowa otuchy :) naszczęście udało mi sie dogadać na inny termin - 30 wrzesnia więc dam rade :) mam nadzieje!!! mąz mi pomoże przy pilnowaniu małej a ja będe sie uczyć,bo narazie nie mam do tego głowy!!! już tylko o porodzie mysle....pozdrawiam :)

o kurcze to nieciekawie z tą salą?!?! ale mam nadzieje że sobie wszystko jakos ulozycie i wszystko będzie dobrze...zycze powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ależ mnie tu nie było!
dla rozpakowanych - gratulacje!
dla czekających - cierpliwości!

Kropeczka, po weselu wklejaj no szybko jakieś zdjęcia ;-) szczęścia dla Was!

Daniel ma już 8,5 miesiąca, 5 zębów, raczkuje i siada, próbuje wstawać. ogólnie to bardzo pogodne dziecko :-) sesję zdałam całą, od października ostatni rok magisterki.
 
Ostatnia edycja:
No to dziewczynki moja sesja za mną! Wszystko w pierwszych terminach, i wiekszość na 4. Czas na szósty rok. Wciąż jeszcze nie do końca wiadomo co z opieką dla małego. Ale trzeba będzie jakoś dać radę. Cieszę się, że Was mam:*
 
Hej studentki - już kiedyś u was pisałam ale mało czasu żeby zaglądać na wiele wątków :-D A córcia i kropek zajmują spory obszar myślowy :-p

Mam pytanko - bo mam stresa ogromnego - pod koniec tego lub na początku przyszłego miesiąca mam obronę - mój promotor wie że jestem (znowu :-p) w ciąży i jest ok tylko boi się żebym mu rodzić nie zaczęła :-p A ja boję się tej obrony o tyle że od początku ciąży mam skurcze i nie chciałabym mieć sytuacji że ich dostanę mocniejszych przez stres na obronie a będę bronić się sama bo reszta mojego roku jeszcze jest daleko z pracami :-( Czy są tu mamusie już po obronie które mogą mi podpowiedzieć jak zrobić żeby nie zapomnieć języka w buzi i jak się nazywam i żeby nie skończyło się to szpitalem? Ja już na samą myśl o obronie zapominam jak się nazywam :sorry: Pomijając fakt że mam taką ochotę się uczyć do obrony że lecę nie wyrabiam :sorry:
 
Sol ja niestety nie podpowiem Ci.. weź nospe jeśli możesz i walcz:)

Witam,
zaczynam dopiero 2 rok studiów.. dopiero, bo mogłam się na nie zdecydować wcześniej. Termin porodu mam od 19 lutego.. mam nadzieję, że zdążę z sesją i zaliczę ją jak zwykle, czyli w 1 terminach a potem zajmę się rodzeniem:)
9-ty miesiąc na zaliczenie.. na szczęście to tylko sesja zimowa.
Na razie to ..wszystko.. chyba:)
witam studentki.
 
A ja muszę się pochwalić, że wczoraj zdałam egzamin licencjacki :) a dzisiaj Wojtuś kończy dwa miesiące. Już coraz częściej się śmieje i gaworzy sobie :p dziewczyny nie martwcie się. Ja też w ciąży wszystko zaliczałam, nie chciało mi się uczyć i myślałam, że nie podołam, a dałam radę i to na 5tki :) życzę powodzenia
 
Ja od października idę na nowe, kolejne studia, a w styczniu będę rodziła. Na pewno opuszczę ze dwa zjazdy, ale ciąża nie jest powodem, dla którego zrezygnuję z nauki. Nie warto martwić się kto coś sobie pomyśli. Mogą co najwyżej gratulować i postarać się pomóc, bo to dla nas ciężarnych większe wyzwanie i tyle :)
 
Witam studentki :)
Dołączam się z moimi obawami. Jestem na ostatnim roku studiów mgr i termin porodu wypada mi kilka dni po sesji. Najbardziej się boję, że położą mnie w szpitalu miesiąc wcześniej (tfu,tfu) i nie wiem jak sobie poradzę. Do tej pory ciężko było załatwić u nas przedterminy, a jeśli już istniała taka możliwość, to było to zaledwie kilka dni wcześniej. Nie chciałabym zaliczać sesji po porodzie, bo obawiam się, że nie podołam. Zapewne spędzę przynajmniej 2 tyg z dzieckiem, planuję też karmić piersią i ciężko będzie mi się z nim rozstać na dłużej. :/
 
Ja będę rodzić w sesji.. mam nadzieję, że zaliczę wszystko za 1 razem i spokojnie będę czekać na termin. Czekam na październik wtedy dowiem się dokładniej o terminie. Mam nadzieję, że będzie to pod koniec lutego/poczatek marca.. byleby do sesji..;) To będzie wyzwanie;)
 
reklama
A ja muszę się pochwalić, że wczoraj zdałam egzamin licencjacki :) a dzisiaj Wojtuś kończy dwa miesiące. Już coraz częściej się śmieje i gaworzy sobie :p dziewczyny nie martwcie się. Ja też w ciąży wszystko zaliczałam, nie chciało mi się uczyć i myślałam, że nie podołam, a dałam radę i to na 5tki :) życzę powodzenia

Gratuluję obrony, a dla małego oklaski za nowe umiejętności :-)
 

Podobne tematy

Do góry