reklama

ciaza naturalna po udanym in vitro?

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez LESNA32, 18 Grudzień 2013.

1. LESNA32

LESNA32 Fanka BB :)

witajcie dziewczyny w lipcu urodzilam cudownego synka po in vitro i teraz od dwoch miesiecy mam okres i mam pytanie czy ktores udalo sie zajsc w ciaze naturalna z sukcesem ?

2. LESNA32

bo bardzo pragne miec drugie dzieciatko :-Di powolutku zaczynaja mi sie klebic rozne mysli po glowie ze moze a noz taka mila niespodzianka mnie spodka?

3. reklama
  4. Kruszka

Kruszka Mama Franka i Julka

Hej Leśna,
    rok temu leżałam na poloznictwie z kobieta, ktora po in vitro, zaszła naturalnie w ciążę :-) Powodzenia

5. LESNA32

witaj Kruszka dzieki za informacje i otuche , bardzo na to licze , pragne ktoregos dnia sie obudzic i poczuc sie zle i dowiedziec sie o milej niespodziance,:-) pozdrawiam

6. LESNA32

szkoda ze tak malo wpisow tu jest :no:

7. monia169@onet.eu

monia169@onet.eu Zaciekawiona BB

8. LESNA32

kuku dziewczyny pisze i informuje ze sie udalo jestem w ciazy naturalnej po in vitro :-D:-Dyupiii oby cud wytrwal do konca:-) jestem w 8tygodniu ciazy wiec warto wierzyc kiedy w kolo wszyscy mowia nie uda sie pozdrawiam serdecznie

9. maadlen81

maadlen81 intelektualnie niepokorna

Hej mój przypadek jest dość dziwny gdyż starałam się o dziecko prawie 2,5 roku, w końcu padło na in vitro, 2 transfery nie udane, 11 kwietnia miałam transfer 5 dniowej blascocysty, owulacje miałam wywołana zastrzyki, w dniu owulacji wiedząc że i tak nic z tego nie będzie kochałam się z mężem, co się okazało 3 tygodnie później na usg miałam dwa pęcherzyki ciążowe:-) jeden większy drugi mniejszy niestety jeden poroniłam w 7 tygodniu ale obecnie nie wiem który z pęcherzyków jest tym rozwinietym:-)

10. reklama
  11. dorex3

dorex3 Fanka BB :)

Leśna mi się chyba udało. Moja córka ma roczek i jest po in vitro ( za trzecim pełnym programem się udało) wcześniej starałam się o nią 5 lat). Miałam wracac po mrozaka we wrześniu ale okres mi się spóźnił i wczoraj zrobiłam test a dzis powtórzyłam i mam dwie krechy. U lekarza jeszcze nie byłam bo za wcześnie :)

12. wika87

wika87 Zaciekawiona BB

Moja koleżanka po zabiegu invitro zaszła w drugą ciążę naturalnie. Nie planowali tego ale bardzo się ucieszyli. Więc jest to możliwe

Poleć forum