reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

ciaza naturalna po udanym in vitro?

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez LESNA32, 18 Grudzień 2013.

1. LESNA32

LESNA32 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie dziewczyny w lipcu urodzilam cudownego synka po in vitro i teraz od dwoch miesiecy mam okres i mam pytanie czy ktores udalo sie zajsc w ciaze naturalna z sukcesem ?

2. LESNA32

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bo bardzo pragne miec drugie dzieciatko :-Di powolutku zaczynaja mi sie klebic rozne mysli po glowie ze moze a noz taka mila niespodzianka mnie spodka?

3. reklama
  4. Kruszka

Kruszka Mama Franka i Julka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Leśna,
    rok temu leżałam na poloznictwie z kobieta, ktora po in vitro, zaszła naturalnie w ciążę :-) Powodzenia

5. LESNA32

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj Kruszka dzieki za informacje i otuche , bardzo na to licze , pragne ktoregos dnia sie obudzic i poczuc sie zle i dowiedziec sie o milej niespodziance,:-) pozdrawiam

6. LESNA32

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    szkoda ze tak malo wpisow tu jest :no:

7. monia169@onet.eu

monia169@onet.eu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. LESNA32

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kuku dziewczyny pisze i informuje ze sie udalo jestem w ciazy naturalnej po in vitro :-D:-Dyupiii oby cud wytrwal do konca:-) jestem w 8tygodniu ciazy wiec warto wierzyc kiedy w kolo wszyscy mowia nie uda sie pozdrawiam serdecznie

9. maadlen81

maadlen81 intelektualnie niepokorna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej mój przypadek jest dość dziwny gdyż starałam się o dziecko prawie 2,5 roku, w końcu padło na in vitro, 2 transfery nie udane, 11 kwietnia miałam transfer 5 dniowej blascocysty, owulacje miałam wywołana zastrzyki, w dniu owulacji wiedząc że i tak nic z tego nie będzie kochałam się z mężem, co się okazało 3 tygodnie później na usg miałam dwa pęcherzyki ciążowe:-) jeden większy drugi mniejszy niestety jeden poroniłam w 7 tygodniu ale obecnie nie wiem który z pęcherzyków jest tym rozwinietym:-)

10. reklama
  11. dorex3

dorex3 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Leśna mi się chyba udało. Moja córka ma roczek i jest po in vitro ( za trzecim pełnym programem się udało) wcześniej starałam się o nią 5 lat). Miałam wracac po mrozaka we wrześniu ale okres mi się spóźnił i wczoraj zrobiłam test a dzis powtórzyłam i mam dwie krechy. U lekarza jeszcze nie byłam bo za wcześnie :)

12. wika87

wika87 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja koleżanka po zabiegu invitro zaszła w drugą ciążę naturalnie. Nie planowali tego ale bardzo się ucieszyli. Więc jest to możliwe

Poleć forum