reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza naturalna po udanym in vitro?

reklama
już próbowaliśmy przed ivf..mąż przez 4mce brał pełno tych suplementów diety zalecanych przez lekarza i ledwo co się poprawiły wyniki

Ahh te naturalsy po ivf to niewiem z jakiej planety....
Ja tez 5 lat staran tsh guzy tarczycowe a ciaza noe bylo
Nagle po ivf udalo sue , nie znam recepty naprawde kochana ...
ty Licz ovulke plodne dni tak jak kiedts , ja tez taki nacisk nie byl no juz corka byla jest ale te plodne zawsze liczylam;) no i jest 25tydzuen

Zycze z calego serca!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahh te naturalsy po ivf to niewiem z jakiej planety....
Ja tez 5 lat staran tsh guzy tarczycowe a ciaza noe bylo
Nagle po ivf udalo sue , nie znam recepty naprawde kochana ...
ty Licz ovulke plodne dni tak jak kiedts , ja tez taki nacisk nie byl no juz corka byla jest ale te plodne zawsze liczylam;) no i jest 25tydzuen

Zycze z calego serca!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A dziękuję..będziemy próbować a nóż Się uda..cuda się zdarzaja..
A tobie gratuluję z całego serca
już połowa za tobąbliżej jak dalej i będzie drugi dzidziuś
 
A dziękuję..będziemy próbować a nóż Się uda..cuda się zdarzaja..
A tobie gratuluję z całego serca
już połowa za tobąbliżej jak dalej i będzie drugi dzidziuś

Dokladnie
Ja tez nie wierzylam ale ovulke liczylam wedlug kalendarza;))€ dawaj znac
A macie mrozaki? My nie
Z 6 tylko corka zostala


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie
Ja tez nie wierzylam ale ovulke liczylam wedlug kalendarza;))€ dawaj znac
A macie mrozaki? My nie
Z 6 tylko corka zostala


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Eeeh no chyba też zacznie znowu liczyć..A nie mamy nic..za każdym razem z każdej próby dużo pobrane..W tej ostatniej to miałam aż 9zaplodnionych i dwa zostały podane zostało z nimi jedno czyli córka a reszta niestety nie przetrwała do mnożeniaa miałam nadzieję.Tak więc teraz liczę na cud!
 
Eeeh no chyba też zacznie znowu liczyć..A nie mamy nic..za każdym razem z każdej próby dużo pobrane..W tej ostatniej to miałam aż 9zaplodnionych i dwa zostały podane zostało z nimi jedno czyli córka a reszta niestety nie przetrwała do mnożeniaa miałam nadzieję.Tak więc teraz liczę na cud!

Trzymam mocno!
Fajny jest my calendar apka;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane wszystko jest możliwe 4 lata starań po drugim podejściu ivf piękny synek ma już 16 miesiecy. Mrozak niestety się nie przyjął po roku od porodu i myśleliśmy że będzie jedynakiem az tu nagle spóźnienie i na teście dwie kreski zupełnie naturalnie ( mąż słabe nasienie a ja wielotorbielowatosc) więc teoretycznie bez żadnych szans. A tu taki cud.
 
Kochane wszystko jest możliwe 4 lata starań po drugim podejściu ivf piękny synek ma już 16 miesiecy. Mrozak niestety się nie przyjął po roku od porodu i myśleliśmy że będzie jedynakiem az tu nagle spóźnienie i na teście dwie kreski zupełnie naturalnie ( mąż słabe nasienie a ja wielotorbielowatosc) więc teoretycznie bez żadnych szans. A tu taki cud.

Wooo gratulacje ktiry tydz? U nas sunek naturalnie juz 29 tc [emoji4]corka ivf 12 mscy
 
Kochane wszystko jest możliwe 4 lata starań po drugim podejściu ivf piękny synek ma już 16 miesiecy. Mrozak niestety się nie przyjął po roku od porodu i myśleliśmy że będzie jedynakiem az tu nagle spóźnienie i na teście dwie kreski zupełnie naturalnie ( mąż słabe nasienie a ja wielotorbielowatosc) więc teoretycznie bez żadnych szans. A tu taki cud.
ojej to naprawdę cud..gratulacje..też bym tak chciała..jak widać szansę zawsze są
 
reklama
Witam. Widzę ze wątek sprzed jakiegoś czasu , ale bardzo mnie interesuje . Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach ( stymulacja )i po jednym nieudanym IVF.. dzis miał się odbyć transfer , ale wczoraj zadzwonili z kliniki , ze zarodek się nie rozwija .. jestem załamana .. kolejna wizyta dopiero we wrześniu ... szukam
Właśnie jakiś informacji o ciążach po nieudanych IVF... czy próbować do kolejnej wizyty naturalnie.. zy jest sens ... dodoam ze invitro ze względu na endometriozę.. przy każdej próbie inseminacji miałam ok 3-4 jajeczka .. do invitro pobrano 4 - tylko jedno się nadało , ale w drugiej dobie przestało się rozwijać .. MoZr na wizycie dowiemy się czegoś więcej - jaka była przyczyna .. jestem załamana .. mam 36 lat i świadomość ze nie mam wiele czasu .. a tak pragnę być mama .. proszę o jakieś wskazówki , rady .. chociaz ciepłe słowo wsparcia.. chyba nikt nie zrozumie mnie lepiej jak druga kobieta , która przeżyła to samo .. nawet najlepsza przyjaciółka i własna matka ..
 
Do góry