reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża niechciana...

Ja mialam 20 lat jak zaszlam w ciaze. Dzidzia urodzila sie na tydzien przed moimi 21 urodzinami.Tez mialam inne plany ale przyjelam ten fakt spokojnie.Przeciez to nie koniec swiata. Chcialam isc na studia- i pojde. Corcia podrosnie, pojdzie do przedszkola a ja wtedy na studia. Maz na szczescie mial od samego poczatku prace. Ale co do slubu- my poniewaz wiedzielismy ze potrzebne beda pieniadze na dziecko wzielismy najpierw slub cywilny. Corcia ma teraz ponad 3 miesiace- a slub koscielny planujemy na przyszly rok. Nie martw sie- bo wierz mi dziecko to najwieksze szczescie
 
reklama
Witajcie,

ja mojego synka urodziłam na 3 roku studiów. Studia dzienne :tak: Co prawda broniłam sie rok po terminie, ale same zajecia skończyłam zgodnie z takiem i terminem. Powiem szczerze duzo mi pomogło moje dzieciatko :happy: Po skonczeniu nauki mialam odchowanego synka i mozliwośc pracy ;-)

Dziecko mobilizyje pomaga i dzięki niemu mamy wszystko!!!
 
Betulek :) Urodzilam miesiąc temu i chociaż jestem zdecydowanie starsza od Ciebie to moja koleżanka która urodziła dwa tygodnie wcześniej też zaszław nieplanowaną ciaże i w jej mniemaniu przyszlość zaszła czarnymi chmurami...była przerażona i zrozpaczona...a teraz cieszy sie ze swego maleństwa bo z czasem jednak okazuje sie, że to co wydaje sie takie przerażąjące i nieznane wcale takie nie jest :) Z czasem sama zobaczysz, że wszystko zacznie sie ukladać :) a senność to normalny objaw na początku ciąży Ja o niczym innym nie myslalam tylko o spaniu :D na szczeście to w pewnym momencie mija :) A humory ...do tego masz prawo w końcu jesteś w ciąży :) Powodzenia :) na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
Betulek....Ciaza to nic strasznego ..Nawet powinnas sie cieszyc ze teraz .POmysl potem bys dazyla do czegos innego ciagle i dziecko byloby na ostatnim miejscu..Nie daj Boze mogloby potem byc zapozno..Tak to bedziesz miala je odchowane .i bedzie Ci latwiej ze wszytskim ....Zreszta pamiteaj masz ukochanego ktory napewno zrobi wsyztsko by zylo sie Wam dobrze......Glowa do gory napewno sie ulozy..A ze spaniem to heh niestety tak jest...ja wyobraz sobie wiekszosc wykladow przsypialam..hehehe i tez mialam niezle humorki...ale to tylko do 3 miesiaca..potem przejdzie....:)..Gratuluje ..zostaniesz mama...cos wspanialego..
Hmm ja sama mam 19 lat....wLipcu urodze dzidziusia..Nawet nie wiesz jacy szcesliwi jestemy z moim mezem ktory takze ma 19 lat....Obydwoje przerwalismy pierwszy rok studiow....I wyjechalismy do Angli do rodziny bo wiemy ze teraz tak bedzie lepiej...a za 2 lata wracamy i na studia spowrotem...Wiadomo babcia pomoze w opiece maluszkiem i jakos to bedzie...Studia nie uciekna....
SErdecznie pozdrawiamy...

"Ten, kto kocha, podbija cały świat - bez obawy, że cokolwiek utraci. Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania"
Paulo Coehlo
 
betulka niema co sie zalamywac,ja urodzilam dwojke dzieci studiujac i wlasnie bede bronic prace i dzieci mi ogole nieprzeszkadzaly,choc myslam ze ciezko bedzie,
 
ja mam 17 lat.. mija już pierwszy miesiąc ciąży..
to była oczywiście wpadka ale nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło że mogłabym usunąć maleństwo! chociaż wiem że wiele młodych dziewczyn wybiera właśnie takie rozwiązanie :-( ja nie potrafiłabym żyć z wyrzutami sumienia..
Moje maleństwo jest dla mnie teraz najważniejsze i jest największym skarbem jaki dostałam! wiele kobiet ma problemy z zajściem w ciąże a my mamy to szczęście że zostaniemy mamami :-) a to że w młodym wieku to nic złego jezeli mamy poukładane w głowie a przede wszystkim swoje poglądy na świat !
 
Julka, widze że już oswoiłaś się z myślą macierzyństwa, gratulacje!! :) powiedziałas już o ciąży rodzicom i swojemu chłopakowi?
 
witam cie ja tez jestem nowo zalogowana i w tym wieku co ty zaszlam w ciaze jedyne co nas rozni to to ze niebylam na studiach.dzis jestem mama 20 miesiecznego alanka-szczesliwa mama choc miala takie same obawy jak ty i to bezdie ci towarzyszyc przez dluzszy czas a nawet do konca.a co do dolegliwosci to nie masz na to wplywu albo tak bedzie do konca albo z trzecim miesiacem ciazy one znikna i bedziesz czula sie znakomicie!najwaznjejsze zebys ty nastawila sie optymistycznie a bedzie o wiele latwiej...na koniec zycze ci powodzenia!!!pozdrawiam
 
reklama
Do góry