reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża,obawy, pogadajmy i poznajmy się!

reklama
Hey dziewczyny, mam na imię Kamila, jestem w 17 tyg ciąży, postanowilam założyć ten wątek abysmy mogły pisać o problemach , uczuciach, wzlotach i upadkach! Po to tu jesteśmy aby się wspierać :)
 
Właśnie jest jedna grupa wiek od 16-26 ja juz pod koniec a same dzieci o ciąży się wypowiadają wiec mnie to nie bawi ;/
 
u mnie powoli się zbliża półmetek ciąży, póki co dolegliwości miałam chyba wszystkie możliwe, na szczęście z częścią udało mi się uporać, teraz tylko męczy mnie bark koncentracji i zmęczenie, pomaga mi trochę na to herbatka Energia i Witalność, ale nie wiem czy to też nie przez pogodę
 
Do góry