reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, objawy ,drugi tymestr ,kłucie w pochwie

Karoost

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
37
Cześć dziewczyny mam pytanie zaczelam wlasnie 16tydz ciąży od początku ciąży raz na jakiś czas miałam uczucie jak mnie ktoś podkuwał w brzuch szpileczka i w pochwie tez miałam odczucia , teraz od tygodnia mniej więcej takie objawy są czestrze i w brzuchu I w pochwie tak głęboko jak mnie coś kulo sama niewiem czy to normalne w tym tymestrze ?
Bylam u ginekologa 2tyg temu i wszystko było dobrze badania prenatalne też wyszły super wiem też ze jestem panikara w tej ciąży a 2 razy straciłam ciaze i wszystko zostało w głowie jak bym mogła to bym latala do lekarza co pare dni ,ogólnie czuje się dobrze piersi wrażliwe czasem mnie mdli ale ogólnie czuje się dużo lepiej niż w tymestrze aby te kłucia mnie niepokoja czy któraś też tak miała?
 
reklama
Też tak mam , to lekarka mi miesiąc temu mówiła że to normalne, bo macica się nadal rozciąga . Ja jestem w 17 tygodniu i nadal lekkie kłucia są , ale już rzadziej
 
Jej dziękuję Ci za odpowiedź bo już mi się kłębią różne myśli w głowie, zamówiłam teraz detektor tętna to będę spokojniejsza
 
Jej dziękuję Ci za odpowiedź bo już mi się kłębią różne myśli w głowie, zamówiłam teraz detektor tętna to będę spokojniejsza
też się nad tym zastanawiałam 😅 jeszcze nie kupiłam bo ktoś kiedyś mi powiedział że idzie się bardziej zestresować
 
też się nad tym zastanawiałam 😅 jeszcze nie kupiłam bo ktoś kiedyś mi powiedział że idzie się bardziej zestresować
😂😂tak trzeba podejść na spokojnie i dobrze wyczuć i poszukać serducha dłużej bo dużo dziewczyn jak nie cxuje to panikuje ale właśnie piszą żeby wszystko na spokojnie zrobić i nie panikować 😅
 
😂😂tak trzeba podejść na spokojnie i dobrze wyczuć i poszukać serducha dłużej bo dużo dziewczyn jak nie cxuje to panikuje ale właśnie piszą żeby wszystko na spokojnie zrobić i nie panikować 😅
no ja już dziś spanikowałam że maleństwa nie czuje 🥺 ale już leżę i coś tam czuje więc już się trochę uspokoiłam
 
Z tymi ruchami to też właśnie czytam i dużo dziewczyn się stresuje jak nie czuje ruchów 🙈
Dlatego właśnie kupilam ten detektor jutro albo we wtorek ma przyjść będę testowała
 
Z tymi ruchami to też właśnie czytam i dużo dziewczyn się stresuje jak nie czuje ruchów 🙈
Dlatego właśnie kupilam ten detektor jutro albo we wtorek ma przyjść będę testowała
dziś właśnie powiedziałam mężowi że żałuję że nie kupiliśmy no ale cóż ...musi być dobrze
 
reklama
no ja już dziś spanikowałam że maleństwa nie czuje 🥺 ale już leżę i coś tam czuje więc już się trochę uspokoiłam
Ja ostatnio się trochę stresowałam, bo nie czułam małej przez jakieś 2 dni 🙈 Ale miałam akurat w tym czasie wizytę u lekarza i wszystko było w porządku. Pospała sobie długo, naładowała bateryjki i już później wierciła się i kopała 🤪💗
 
Do góry