reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, objawy ,drugi tymestr ,kłucie w pochwie

Ja ostatnio się trochę stresowałam, bo nie czułam małej przez jakieś 2 dni 🙈 Ale miałam akurat w tym czasie wizytę u lekarza i wszystko było w porządku. Pospała sobie długo, naładowała bateryjki i już później wierciła się i kopała 🤪💗
już jutro mam wizytę więc się okaże czy wszystko ok 🙂
 
reklama
Z tymi ruchami to też właśnie czytam i dużo dziewczyn się stresuje jak nie czuje ruchów 🙈
Dlatego właśnie kupilam ten detektor jutro albo we wtorek ma przyjść będę testowała
Ja miałam kłucia od drugiego trymestru niemal do końca ciąży (w obu ciążach) nie tylko w pochwie ale i w odbycie.
Detektor polecam szczerze bo mnie bardzo uspokajał aż do samego końca ciąży. Zwłaszcza jak dzidzi przyśnie na dłużej i się stresujemy, Że się nie rusza. Także kochana spokojnie. Na pewno wszystko jest dobrze! Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi
 
Do góry