reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża obumarła 8+1. Poronienie

wzięłam ketonal bo już płakałam z bólu i trochę się uspokoiło. Nadal krwawię ale nie bardzo obficie. Mam podpaske maxi i daje radę. dwa razy wypadło ze mnie coś tak porządnie. Kiedy powinnam pójść się zbadać?
Możesz iść zbadać betę jutro bądź w poniedziałek. Do lekarza również możesz się zapisać na przyszły tydzień,żeby sprawdzić czy oczyscilas się do końca.
 
reklama
Możesz iść zbadać betę jutro bądź w poniedziałek. Do lekarza również możesz się zapisać na przyszły tydzień,żeby sprawdzić czy oczyscilas się do końca.
zobacze co się będzie działo przez noc… narazie jest okej. To jest możliwe ze takie silne skurcze były tylko 3 godziny? Nie powinno to trwać dłużej?
 
Do góry