reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej kochane....jestem w 3 ciazy..wczesniej nic takiego nie mialam.Odrzucilo mnie calkowicie od miesa..od samego zapachu juz mna szarpie..Tez tak mialyscie? Was od czegos odrzucilo?? Jestem bardzo ciekawa:)
 
reklama
Rozwiązanie
ja w jednej i drugiej ciąży miałam obrzydzenie do mięsa. i kiełbasy szczególnie z grila. za to polubiłam sok z pomarańczy, którego normalnie nie znoszę. mam dwóch chłopców.
reklama
Hej kochane....jestem w 3 ciazy..wczesniej nic takiego nie mialam.Odrzucilo mnie calkowicie od miesa..od samego zapachu juz mna szarpie..Tez tak mialyscie? Was od czegos odrzucilo?? Jestem bardzo ciekawa:)
Ja to przez pierwsze trzy miesiące mogłam jeść kanapkę z masłem i pomidorem albo ewentualnie kanapki z serkiem 🤷‍♀️ nawet z piciem było dosyć to skomplikowane, wody nawet nie umiałam przełknąć odrazu mnie na wymioty brało.. w połowie 3 miesiąca potrafiłam już nieco więcej zjeść jakiś obiad ale to były bardzo małe porcje .. uspokoiło się to dopiero niedawno na początku 5 miesiąca, przestałam wymiotować i wrócił mi apetyt 🙈 ogólnie to przez pierwsze 3 miesiące schudłam ponad 7 kg. Czyli krótko mówiąc odrzucało mnie od wszystkiego.
 
Odrzuca mnie od papierosów wogole jak czuje dym z papierosa to mi śmierdzi i ciąga na wymioty czy to mogą być objawy ciąży....
Jak najbardziej mogą,albo początek grypy albo innej infekcji,ja miałam tak ,że zmieniły smak i automatycznie zaczełam palić 3 razy mniej bo przeszła mi ochota,ale wtedy nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży.Kiedy zrobiłam test pstryk i nie palę wcale mnie nie ciągnie chyba że mnie facet mega wkurzy
 
reklama
Ja to przez pierwsze trzy miesiące mogłam jeść kanapkę z masłem i pomidorem albo ewentualnie kanapki z serkiem 🤷‍♀️ nawet z piciem było dosyć to skomplikowane, wody nawet nie umiałam przełknąć odrazu mnie na wymioty brało.. w połowie 3 miesiąca potrafiłam już nieco więcej zjeść jakiś obiad ale to były bardzo małe porcje .. uspokoiło się to dopiero niedawno na początku 5 miesiąca, przestałam wymiotować i wrócił mi apetyt 🙈 ogólnie to przez pierwsze 3 miesiące schudłam ponad 7 kg. Czyli krótko mówiąc odrzucało mnie od wszystkiego.
Generalnie surowa woda nie jest dobra na żołądek zwłaszcza wtedy kiedy jest wrażliwy, najlepiej lekką, gorzką ,ciepłą herbatę
 
Do góry