reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej kochane....jestem w 3 ciazy..wczesniej nic takiego nie mialam.Odrzucilo mnie calkowicie od miesa..od samego zapachu juz mna szarpie..Tez tak mialyscie? Was od czegos odrzucilo?? Jestem bardzo ciekawa:)
 
reklama
Rozwiązanie
ja w jednej i drugiej ciąży miałam obrzydzenie do mięsa. i kiełbasy szczególnie z grila. za to polubiłam sok z pomarańczy, którego normalnie nie znoszę. mam dwóch chłopców.
Generalnie surowa woda nie jest dobra na żołądek zwłaszcza wtedy kiedy jest wrażliwy, najlepiej lekką, gorzką ,ciepłą herbatę
Niestety, ale żołądek nic mi nie przyjmował 🤷‍♀️ próbowałam wszystkiego nawet naparu z liści malin. Ale na szczęście w połowie 5 miesiąca mi przeszło 🤩 jeszcze są produkty których nie umiem zjeść i wąchać bo odrazu mnie bierze na wymioty.
 
reklama
Niestety, ale żołądek nic mi nie przyjmował 🤷‍♀️ próbowałam wszystkiego nawet naparu z liści malin. Ale na szczęście w połowie 5 miesiąca mi przeszło 🤩 jeszcze są produkty których nie umiem zjeść i wąchać bo odrazu mnie bierze na wymioty.
U mnie 11 tydzień i też nie jest za ciekawie nawet na słodycze za bardzo nie mam ochoty ostatnio Prince polo jadłam kilka godzin ale rozkminiłam,że jak zjem właśnie jakiegoś małego batona od razu po przebudzeniu to trochę odwlekam w czasie te mdłości 😅5-8 tydzień była tragedia ciągłe wymioty nic kompletnie nie wchodziło.2 tygodnie przerwy i teraz znowu jest na nic 😓 chociaż jak w odpowiedniej porze dnia zjadłam ogórkową i gotowane żeberko to bardzo mi smakowało i o dziwo weszło nawet mięsko.Wymiotów już niby nie ma ale co nie zjem to cierpię.Najlepiej tylko herbatkę i tosty albo grzanki i ogóreczki z chilli z biedry 🙂śmieję się,że po porodzie długo tostów nie zjem bo teraz prawie tylko to jem 😂
 
U mnie 11 tydzień i też nie jest za ciekawie nawet na słodycze za bardzo nie mam ochoty ostatnio Prince polo jadłam kilka godzin ale rozkminiłam,że jak zjem właśnie jakiegoś małego batona od razu po przebudzeniu to trochę odwlekam w czasie te mdłości 😅5-8 tydzień była tragedia ciągłe wymioty nic kompletnie nie wchodziło.2 tygodnie przerwy i teraz znowu jest na nic 😓 chociaż jak w odpowiedniej porze dnia zjadłam ogórkową i gotowane żeberko to bardzo mi smakowało i o dziwo weszło nawet mięsko.Wymiotów już niby nie ma ale co nie zjem to cierpię.Najlepiej tylko herbatkę i tosty albo grzanki i ogóreczki z chilli z biedry 🙂śmieję się,że po porodzie długo tostów nie zjem bo teraz prawie tylko to jem 😂
Ja to na dzień dzisiejszy musze mieć codziennie tosta z twarogiem i miodem 😂 tylko najgorsze jest to ze mieszkam w Niemczech, niby mam niedaleko sklep polski tak z 20 min autem.
Jak wysyłałam mojego po twaróg to ostatnio kupił aż 10 paczek 😱😂😂😂
 
Do góry