Po 48 godzinach
@Gabrielag1994 Myślę,że to poronienie sprzed lat nie miało wpływu na to,że po tylu latach dopiero zaszłaś w ciążę.
Najpewniej jest umówić się do gin w 6/7 TC , wtedy widać zarodek,akcje serca itd. Ale jeżeli jesteś po przejściach lub masz problemy z cukrzycą czy hormonami to można trochę wcześniej pójść do gin na konsultacje ale może nie być nic jeszcze widać na usg (u mnie z daty ostatniej miesiączki było widać serduszko w 6 TC+1 dzień ale wiadomo,że u każdej może być inaczej).
Śmigaj na betę, dorzuć progesteron (nie trzeba być na badanie bety na czczo) ,po dwóch dniach najlepiej w tym samym lab zrób jeszcze raz to badanie - to daje obraz na to czy ciąża się prawidłowo rozwija na tak wczesnym etapie.
Powodzenia