reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40-stce

Test Pappa wyszedł nienajlepiej przy ostatnim synu miałam mieć amnipounkcje ale się nie zdecydowalam urodziłam zdrowego synka Teraz testy Pappa wyszły dobrze przy synu lykalam dużo Duphastonu ponoć ma wpływ na testy zaburza wynik
 
reklama
Duphaston to syntetyczny progesteron podobnie jak luteina ja zazywalam 3 razy po dwie tbl ze względu na krwiaka który się zrobił obok dziecka
Jak sama widzisz te testy Pappa są do niczego
 
Właśnie wróciliśmy od lekarza i niestety przykra wiadomość ciąża obumarla [emoji24]w poniedziałek szpital [emoji26]masakra[emoji26]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem naprawde zdołowana:( i czekam na poniedziałek na szpital zeby zakończyć ten etap choc nie ukrywam ze jest to cholernie trudne dla nas pomimo ze drugi raz nam się to przytrafiło [emoji26] po wszystkim pojedziemy do Poznania wykonac testy genetyczne i zobaczyc gdzie jest błąd: (a jak zdecydujemy się jeszcze raz spróbować to nie dam sie zbyc slowami ze wszystko jest ok i nie potrzeba nic oprocz zestawu witamin :( mam wspaniałą córkę wspiera nasi mówi- żebyśmy nie rezygnowali a za 1.5 m-ca sama zostanie mamą a my dziadkami choc to mnie troszkę teraz cieszy ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry