reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
cos mi się wydaje ze nie wyglądasz na mamę 11 letniego dziecka :) 6-letniego to tak :)
a Twój Aniołek czuwa nad wami i zawsze będzie czuwał!! tak jak ty nad swoimi dziewczynkami :)
 
makalena, nie przejmuj się gadaniem innych ludzi! zawsze znajdzie się ktoś podły! jesteś szczęśliwa i to jest najważniejsze. A 41 lat to nie problem. Zrób wszystkie badania, przede wszystkim prenatalne (jak już będziesz w ciąży). Do dzieła!!! Co kogo obchodzi ile macie dzieci??? niech się interesują sobą! Wy jesteście szczęśliwi i tak ma zostać!
Życzę szczęścia ze wszystkimi swoimi dzieciaczkami, z Aniołeczkiem również!

przesyłam buziaczki
 
Podobno zycie zaczyna sie po czterdziestce. Nareszcie spotkalam dobrego, kochanego mezczyzne. Chcemy sie pobrac... Niesmialo pojawila sie mysl o malenstwie. Ale ja mam juz 41 lat ... z jednej strony bardzo, bardzo chcialabym, ale troche mnie to przerasta. Internista byl za (!), zbieram sie na ``przeglad generalny`` do ginekologa ... ale jakos sie boje.
Narazie nie´komu nic nie mowimy, wiec czuje sie z tym sama...
Malgosia
 
Tu się nie ma co "zbierać" czy namyślać. Trzeba robić dzidziusia i już! :-)

Ja mam 42 lata. Mam już synka z pierwszego małżeństwa. 14-latka.
A ponad rok temu spotkałam mężczyznę godnego tego aby mu dać dzieciątko. Dwie rozmowy wystarczyły na ten temat. On chce mieć dzieci i nie wyobraża sobie związku bez dzieci. Ja mam tyle lat ile mam. Więc co? Trzeba SZYBKO.
W ciągu tygodnia pojechaliśmy wyciągnąć moja spiralkę do Pani Doktor i potem zabraliśmy się do dzieła.

Znajomi niewątpliwie doznali sporego zaskoczenia, rodziny też. Ale co tam! To nasza sprawa. Jak najbardziej spotkałam się z nieżyczliwymi komentarzami także. Głównie było to że "Przecież ona urodzi Downa...". W ogóle nas takie teksty nie wzruszały.

Czuję się młoda i silna. Kocham dzieci i bardzo pragnęłam mieć jeszcze co najmniej jedno. Teraz jestem pod koniec 33 tygodnia. Wszystko jest super.
Jedyna różnica to taka że musiałam zrobić amniopunkcję. Znaczy się nie musiałam ale chciałam. Wykazała na szczęście że wszystko jest w porządku.
Zostało mi 7 tygodni czekania na Kubusia. :-)

I bardzo, bardzo sie cieszę że potrafię tak szybko podejmować decyzje. Moja koleżanka poroniła wiele lat temu i ze strachu przez całe lata nie podejmowała prób. A teraz... No cóż... Ma duży problem, bo coś im teraz nie wychodzi. A czasu już nie ma.
 
Kochana Violette
Zupelnie przypadkowo weszlam na strone i znalazlam Twoja odpowiedz. Bardzo mnie podbudowala i ogromnie Ci dziekuje. U mnie na razie nic nowego... Ale probujemy...
A co u Ciebie? Bo Twoj list jest z lipca wiec Kubus juz powinien byc! Jak znajdziesz chwilke to napisz. Malgosia
 
Ja też urodziłam córcie w wieku prawie 40lat jest wcześniakiem.Jest moim 3 dzieckiem i jestem bardzo szczęśliwa że mam małego szkraba w domu.Moja córcia ma skończone 2 latka i jest naszą maskotką Nie wyobrażamy sobie bez niej życiaTaka dzidzia bardo odmładza i człowiek w takim wieku inaczej podchodzi do macierzyństwaMoje dziecko jest naszą świadomą decyzją.Niektórzy ludzie sie dziwią myślą,że wpadłam Ja wszystkich uświadamiam ze skoero w domu jest miłość to i są dzieci.
 
Dzieki za wsparcie. Dzis rano zrobilam test ciazowy. POZYTYWNY! :tak:
Po poludniu drugi test. Tak samo! :tak: Brzuszek pobolewa (podobno normalne?) a mnie jest dobrze...Napisze wiecej po wizycie u lekarza. Kochane dziewczyny, trzymajcie kciuki.
 
reklama
Do góry