katrina115
Potrójna Mama
Dzien doberek
Misia - jak to gdzie lato? Zgadnij u kogo...
Milego dnia
Misia - jak to gdzie lato? Zgadnij u kogo...
Milego dnia
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Katrina jesteś tendencyjnaMisia - jak to gdzie lato? Zgadnij u kogo...


: Morszczuk + młode ziemniaczki i surówka + koktail do póki do póty truskawki są potem będą maliny i porzeczki i jagody też w koktailu
,a w sierpniu jeżyny mam w ogródku bezkolcowe ,a wiśni tez sporo się zapowiada to może jakąś naleweczkę się wypreparuje ;-)
Lato mamy cudne dzis. Pierwszy dzien od dluzszego czasu, ale jutro zapowiadaja burze z gradem, wiec dlugo radosci nie bedzie.
.
nie przepada za zupami, za makaronem, ryzem i kaszami - kartoflozerca z tendencja do kotleta - ale to nie oznacza, ze dziecko nie bedzie jadalo zup, makaronu i tego typu rzeczy, albo ze ja bede gotowala 2 obiady. Jedyne, do czego nie zmuszam Rajmunda, to slodkie dania typu ryz z owocami, kluski z serka, makaron z serem itp. To mlodszy dostaje poza obiadem. A i tak potrafil mi w Lidlu na caly pyszcz wyjechac "O, pizza! Bedzie kolacja!" - biedne, zaglodzone dziecko.