reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kasiulka, nie fiksuj się tak bardzo betą. Ja miałam z reguły w drugą stronę- ładnie rosła i nic nie wychodziło z tego dobrego. Kiedy masz konsultacje z lekarzem? Trzymam kciuki!
 
reklama
Kasiulka nie znam sie na becie,ale widziałam ze dziewczyny raczej robia po dwóch dniach.A robiłas w tym samym labolatorium?Trzymam kciukasy oby wszystko było dobrze i jak sama wczesniej napisałas- najlepsze to dobre nastawienie.
 
Kasiulka nie znam sie na becie,ale widziałam ze dziewczyny raczej robia po dwóch dniach.A robiłas w tym samym labolatorium?Trzymam kciukasy oby wszystko było dobrze i jak sama wczesniej napisałas- najlepsze to dobre nastawienie.

Tak robiłam w tym samym laboratorium :-/ , teraz beta powinna być ok 10.000 rośnie 2x po 48h tj. jak była 2197 x 2 = 4400 x 2 = 8800 + po 24h ok 10000 - no nic... trzeba żyć dalej....
 
Poletta - będzie dobrze! Ta ciąża dała mi nadzieję, że jeszcze mogę zajść, chociaż AMH mam 0.7 i lekarze nie dawali dużej szansy! teraz mam zamiar leczyć sie u mojej pani dr i mam nadzieję, że jeszcze zagoszczę w tym wątku !!! kocham was dziewczyny za słowa otuchy!!! ściskam mocno!!!
Kasia
 
reklama
Kasiulka, jeśli Ci się udało tym razem, to co stoi na przeszkodzie, aby się udało znów? Ja już nie będę mieć okazji próbować (jeśli jutro dostanę złe wieści), ale przed Tobą - wszystko :) Ściskam mocno !:tak:
 
Do góry