reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nie poddawaj się tak łatwo! Ja poroniłam wiele razy i nikt mi nie dawał szans, na to, że w ogóle donoszę do 10 tc.... a ja donosiłam do końca! Trzymaj się cieplutko!

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, jutro idę zrobić ponownie betę, by porównać wynik z ost.czwartku (może jutro będzie wynik). Dam znać...

Saranta, powodzenia! Trzymaj się dzielnie, jutro Wasz dzień Oczywiście odezwij się w miarę możliwości, emocji będzie co nie miara Czekamy!!!
 
Saranta ja również trzymam kciuki za szybki i pomyślny przebieg akcji. Ale Ci dobrze, już za chwilkę będziesz mogła trzymać w ramionach swoje upragnione i dlugo wyczekane szczęście .
 
Magda, Dorota z badania robionego 17-tego nici, bo okazało się że lekarka nie zleciła bhcg, ino samą morfologię (brak słów), więc poszłam sama dziś do laboratorium i wynik z 57dc wynosi u mnie 30392,08 mlU/ml Nie wydaje się trochę zbyt niska wartość, porównując wychodzi na ok. 6 tc a nie skończony dziś 8tc. Oby teoria lekarki prowadzącej się potwierdziła, że jest młodsza ciąża... czekam jak na szpilkach do kolejnej wizyty w czwartek 24.11.
Dodam, że wartości bety hcg robione tuż po pozytywnym teście ciążowym wzrastały prawidłowo choć nie powalały wielkością tj. 32dc-273,68 i kolejna 37dc-1973,26
Kiedy zatem powinnam zrobić kolejną betę, w celu spr.jej przyrostu? W czwartek czy dopiero w piątek po badaniu?
 
Saranta, myślę o Was dziś nieustannie i cieszę się z wielkiego i jakże wyczekiwanego szczęścia Szybkiego powrotu do pełni sił po cc i zdrówka dla maleństwa. Czekamy na wieści Trzymajcie się cieplutko!
 
Poletta nie poddawaj sie ja poronilam 2 razy i teraz jestem w 30tc (termin mam na 40-ste urodziny) ...to tez moje drugie dziecko
 
reklama
Glorya ja expertem w dziedzinie bety raczej nie jestem, ale jak czytałam to na podstawie obliczeń HCG nie można określić dokładnego tyg ciąży , jest to określenie w przybliżeniu. Poza tym beta czasem potrafi płatać figle, a później okazuje się ze wszystko jest ok. Skoro lekarka stwierdziła że ciąża jest młodsza , jak również widzi to na Usg, to pewnie wie co mówi i tak jest, mam nadzieję że jutro na wizycie rozwieją się twoje obawy.
 
Do góry