reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja też chciałam adoptować dziecko, ale powiedziano mi, że po 40stce to już adopcja jest prawie niemożliwa, brak słów jakie mamy prawo w tym kraju.
chyba wszystko zależy od dobrej woli ... nie znam dokładnie procedur adopcyjnych. Moi znajomi , zwłaszcza koleżanka była już po 40tce, mąż 2 lata młodszy - zaadoptowali 3M dziewczynkę. W tym wieku można adoptować ale dziecko starsze -2-3 lata. Byli bardzo zaskoczeni gdy dostali telefon z informacją, ze za 2 dni mają odebrać 3M dziewczynkę :o.
Można..można.
 
reklama
Tylko dzieci nie zmuszę... Może jeszcze pomyślę o rodzinie zastępczej ale najpierw poczekam na @ czy będzie czy nie, a jak nie to czy uda mi się ją donosić.
 
chyba wszystko zależy od dobrej woli ... nie znam dokładnie procedur adopcyjnych. Moi znajomi , zwłaszcza koleżanka była już po 40tce, mąż 2 lata młodszy - zaadoptowali 3M dziewczynkę. W tym wieku można adoptować ale dziecko starsze -2-3 lata. Byli bardzo zaskoczeni gdy dostali telefon z informacją, ze za 2 dni mają odebrać 3M dziewczynkę :o.
Można..można.
Moi znajomi adoptowali synka w wieku 4.5 roku. Niestety procedura adopcyjne zajęła im prawie 3 lata. Wszędzie w mediach mówią, że dzieci czekają na adopcję a proces jest bardzo długi. Nie wiem może to zależy od ośrodka adopcyjnego. Ja pytałam się w ośrodku na Śląsku i odpowiedź otrzymałam, że to prawie niemożliwe, bo mamy już swoje lata i mamy również już dziecko. Chętnie dałabym dziecku dom i opiekę, widać chęci to za mało :/
 
Dziękuje :-)
Dzisiaj idę do gina to może coś tam zobaczy ;-)
Kochana ..ja się czuję tak jakbym miała wszystkie objawy ;) Obawiam się ,że wmawiam sobie wszystko - a to pewnie efekt przyjmowanych leków i hormonów/
Aż nawet boję się myśleć... boję się rozczarowania... staram się nabrać dystansu... Jednak jak komuś zależy to każdy zwiastun przyjmuje z ochotą ... choć teraz może zwiastować właśnie @
Poczekam...
 
Kochana ..ja się czuję tak jakbym miała wszystkie objawy ;) Obawiam się ,że wmawiam sobie wszystko - a to pewnie efekt przyjmowanych leków i hormonów/
Aż nawet boję się myśleć... boję się rozczarowania... staram się nabrać dystansu... Jednak jak komuś zależy to każdy zwiastun przyjmuje z ochotą ... choć teraz może zwiastować właśnie @
Poczekam...
Będziesz testować dokładnie 02.04 ? Będę trzymać kciuki.
Ja czuję że coś się dzieje, bo nie miewam mdłości od tak ;-)
Wieczorem zrobię też test...a co tam..... ;-)
 
Będziesz testować dokładnie 02.04 ? Będę trzymać kciuki.
Ja czuję że coś się dzieje, bo nie miewam mdłości od tak ;-)
Wieczorem zrobię też test...a co tam..... ;-)
Pewnie poczekam tak do środy 05/04 -> aby mieć pewność gdyby..cykl się przesunął.

Też trzymam kciuki ; życzę Tobie tych upragnionych dwóch kresek

Ps. Ja pierwszą ciążę przechodziłam bdb...zero mdłości, zgagi, opuchnięć..idealnie :)
 
Hej,jestem na oddziale,będę już pod opieką do porodu.Nie wiem jeszcze czy CC czy sn czekam na rozmowę z jakimś lekarzem decydującym.Niestety po dzisiejszym. badaniu serduszka może się okazać operacja małej zaraz w 1 dobie życia....A nie jak wcześniej w ciągu dwóch tygodni
 
reklama
Hej,jestem na oddziale,będę już pod opieką do porodu.Nie wiem jeszcze czy CC czy sn czekam na rozmowę z jakimś lekarzem decydującym.Niestety po dzisiejszym. badaniu serduszka może się okazać operacja małej zaraz w 1 dobie życia....A nie jak wcześniej w ciągu dwóch tygodni
Trzymam kciuki [emoji110] Będzie dobrze [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry