reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzisiaj była rozmowa w Tv (pytanie na sniadanie) wlasnie o tym ze najlepszy wiek rozrodczy dla kobiety to do 27 lat :mad: pozniej juz sa problemy...hm..
Tez mam chwile zwatpienia,ale nadzieja umiera ostatnia...oby tym razem cos z tego wszystkiego wyszło... juz zaczelam pic melise na noc :)

też się naczytałam takich info. A prawda jest taka, że teraz coraz więcej młodych ma problemy z zajściem - stres , choroby cywilizacyjne itp.
 
reklama
to prawda kobitki iz wszystkie mamy problem z zajsciem w tedy kiedy chcemy. choc jakby sie tak zastanowic to wydaje mi sie ze taka jest nasza natura, tylko nikt tego tak dokladnie nie zbadal ,i cos mi sie wydaje ze kobieta wcale nie owuluje kazdego miesiaca, tylko lekarzom ciezko sie przyznac do pomylki. bo niby dlaczego kazda z nas nie zachodzi od razu i w tedy kiedy chcemy, pamietam moja mame i babcie one rowniez opowiadaly ze czasem wystarczy 5minut a czasem nie tak hop. wiec glowa do gory ,mysle ze z nami wszystko jest ok ,tylko mniej stresu,a wiecej przyjemnosci i luzu.[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swieta racja z tymi staraniami...chociaz my z mezem latem sobie odpuscilismy i jakos tez nic z tego nie wyszlo...z natury ogolnie jestesmy spokojni bo mamy podobne zainteresowania .i jakos umiemy sie odstresowac...ale jednak w podswiadomosci cos siedzi....
Ja akurat juz po owu i jakos dziwnie sie czuje...piersi jak bomby jakby mi mialy wybuchnac za chwile,bola strasznie...jajniki raz jeden raz drugi jakos dziwnie kłuja...i albo to od leków albo jak juz pisalam wczesniej podswiadomosc cos mnie robi w konia heh...
 
Mnie boli dół brzucha od dwóch dni. Martwię się bo kurcze tu się staramy a teraz to owulacja powinnam mieć jutro a ja poza domem i jeszcze masa stresu w pracy eh....
 
Ehhhhh życie to nie jest bajka ..... najważniejsze ułożyć sobie w głowie tak by po porażkach nie załamywać się ... to jest dopiero wyczyn .... miłego dnia dziewczynki dla tych co to juz tygodnie liczą i dla tych co to tez liczą ale inaczej [emoji6].... pozdrawiam cieplutko [emoji8]
 
Mam już wyznaczony termin cc. Torba spakowana i ruszam 31 stycznia z samego rana do szpitala. Cc będzie 1 lutego chyba, że lekarz się wyrobi to może uda się jeszcze 31 stycznia. Boję się ale jednocześnie nie mogę się do czekać, bo już jest mi strasznie ciężko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam już wyznaczony termin cc. Torba spakowana i ruszam 31 stycznia z samego rana do szpitala. Cc będzie 1 lutego chyba, że lekarz się wyrobi to może uda się jeszcze 31 stycznia. Boję
Trzymaj sie I badZ dobrej mysli.
się ale jednocześnie nie mogę się do wczekać, bo już jest mi strasznie ciężko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam już wyznaczony termin cc. Torba spakowana i ruszam 31 stycznia z samego rana do szpitala. Cc będzie 1 lutego chyba, że lekarz się wyrobi to może uda się jeszcze 31 stycznia. Boję się ale jednocześnie nie mogę się do czekać, bo już jest mi strasznie ciężko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chrząszczyk , fajnie, to już liczysz dni :) w którym jesteś teraz tygodniu? masz wskazania do cc?
 
Do góry