reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Karla jak dziś się czujesz?
Czuje się trochę lepiej. Dali mi przeciwbolowe tabletki. Wyniki z krwi byly nie za dobre, bo dostałam żelazo dożylnie. Mam uczucie jakby w brzuchu mi się wszystkie flaki przelewaly w tą i z powrotem ;). Jeszcze min dwa dni i może wyjdziemy do domku. Pozdrawiam Was wszystkie ;)
 
Czuje się trochę lepiej. Dali mi przeciwbolowe tabletki. Wyniki z krwi byly nie za dobre, bo dostałam żelazo dożylnie. Mam uczucie jakby w brzuchu mi się wszystkie flaki przelewaly w tą i z powrotem ;). Jeszcze min dwa dni i może wyjdziemy do domku. Pozdrawiam Was wszystkie ;)
z każdym dniem bedzie lepiej. U mnie kuli mnie 2 razy na znieczuleniu i też trochę bolało. Środki przeciwbólowe w kroplowce dawali 2 dni a potem strasznie bolały mnie ręce . Cos okropnego. Ale po ok 2 dniach ból zszedł o juz bylo ok. Trzymam kciuki aby wszystko przeszło jak najszybciej.
 
tez to zauważyłam juz od pewnego czasu. Czekamy z niecierpliwością na pozytywne informacje
Hmmm....tyle powiem :D
Za dwa dni testuję, a co z tego wyniknie zobaczymy. Nic u mnie nie zapowiada @,za to różne dziwne rzeczy mi się przytrafiają...takie których nigdy nie miałam .
W głowie nadal wątpliwości i naprawdę chciałabym już wiedzieć na czym stoję ....może wtedy coś się rozjaśni. Test kupiony ,czeka !
 
Karla gratuluję ślicznej córeczki .

Chyba mnie ściągnełyście myślami.
Mnie dziś zostało 100dni do porodu, zaczęłam jakiś czas temu w domu wszystko robić, trochę wychodzić oczywiście w granicach rozsądku 300metrów od domu.
Po południu poszłam do wc i czerwona kropa na wkładce, na papierze też.
Od razu mi się przypomniało z zeszłego roku i stres i ciemne myśli.
Zadzwoniłam do gina, bo też kłuło mnie jak na szyjkę.
Kazał leżeć plackiem 3x2 magnez i nospa i obserwować.
Jak by się pogorszyło tona IP pojechać.
Jeżeli bóle brzucha by mi nie przeszły to w środę mnie przyjmie w trakcie urlopu.
Jeszcze raz miałam na papierze trochę krwi a poza tym czysto.
Mąż o 17ej wyszedł do pracy i zostałam sama ( moja młodzież dziś wyjechała na rekolekcje)Trochę się stresuje, mam Hydroxyzynę na uspokojenie(dawno temu przypisana) ale w ciąży nie wskazana.
Brałyście coś na stres?
Jestem zawodowo związana z farmacją i boję się cokolwiek wziąć.
 
Karla gratuluję ślicznej córeczki .

Chyba mnie ściągnełyście myślami.
Mnie dziś zostało 100dni do porodu, zaczęłam jakiś czas temu w domu wszystko robić, trochę wychodzić oczywiście w granicach rozsądku 300metrów od domu.
Po południu poszłam do wc i czerwona kropa na wkładce, na papierze też.
Od razu mi się przypomniało z zeszłego roku i stres i ciemne myśli.
Zadzwoniłam do gina, bo też kłuło mnie jak na szyjkę.
Kazał leżeć plackiem 3x2 magnez i nospa i obserwować.
Jak by się pogorszyło tona IP pojechać.
Jeżeli bóle brzucha by mi nie przeszły to w środę mnie przyjmie w trakcie urlopu.
Jeszcze raz miałam na papierze trochę krwi a poza tym czysto.
Mąż o 17ej wyszedł do pracy i zostałam sama ( moja młodzież dziś wyjechała na rekolekcje)Trochę się stresuje, mam Hydroxyzynę na uspokojenie(dawno temu przypisana) ale w ciąży nie wskazana.
Brałyście coś na stres?
Jestem zawodowo związana z farmacją i boję się cokolwiek wziąć.
Witaj majacyr ja wien ze Ty w aptece pracujesz ,ale cos mi sie zdaje ze hydro biora w ciazy.Jest tu na bb ciezarowki z nerwica to je od czasu do czasu podczytuje .Temat mi nie obcy.
 
reklama
Hmmm....tyle powiem :D
Za dwa dni testuję, a co z tego wyniknie zobaczymy. Nic u mnie nie zapowiada @,za to różne dziwne rzeczy mi się przytrafiają...takie których nigdy nie miałam .
W głowie nadal wątpliwości i naprawdę chciałabym już wiedzieć na czym stoję ....może wtedy coś się rozjaśni. Test kupiony ,czeka !
W ostatnim miesiacu mialam taki przypadek.
Licze dni
Hmmm....tyle powiem :D
Za dwa dni testuję, a co z tego wyniknie zobaczymy. Nic u mnie nie zapowiada @,za to różne dziwne rzeczy mi się przytrafiają...takie których nigdy nie miałam .
W głowie nadal wątpliwości i naprawdę chciałabym już wiedzieć na czym stoję ....może wtedy coś się rozjaśni. Test kupiony ,czeka !
W tamtym miesiacu mialam taki przypadek.
Licze dni hmmmm nie ma ,nastepny dzien nie ma ,macam cycki pusteee .Nastepny nie ma .Cos mnie tknelo I licze dni jeszcze raz.Kurde pomylilam sie I dwa dni I co I sobie przyszla wieczorem,ale uczucieeeeee
 
Do góry