reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witam dziewczyny.:) Dawno nie zaglądałam. Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie.
Bardzo mi przykro z powodu strat... przytulam dziewczyny...aż za dobrze znam ten ból...
też myślałam że nie mam już sił się starać dalej..
Czas leci i powoli mija strach przed zajściem w kolejną ciążę. Pojawia się nadzieja, bo od ostatniego poronienia okazało się że mam mutacje genetyczne i zastosowałam odpowiednie suplementy oraz odkryłam nietolerancje pokarmowe i je wykluczyłam... piszę o tym bo może komuś się przyda ta wiedza, że i jedno i drugie ma okazuje się duże znaczenie na ciąże.. mnie lata zajmuje dochodzenie do nowych odkryć w związku ze stratami kolejnych ciąż...
A dzis o Tobie myslalam,
 
Karlaa3 każdy temat na wagę złota - po to tu jesteśmy by się wyżalić, pochwalić czy pytać. Ja miałam cc co prawda ponad 20 lat temu ale nie kojarzę bym miała problem ze współżyciem , zapytaj może swojego gina przy okazji na wizycie.
W czwartek lecę do męża , może będzie to owocna wizyta? Dziś jeszcze wizyta u gina - zobaczę co powie na wyniki.
 
Karlaa3 każdy temat na wagę złota - po to tu jesteśmy by się wyżalić, pochwalić czy pytać. Ja miałam cc co prawda ponad 20 lat temu ale nie kojarzę bym miała problem ze współżyciem , zapytaj może swojego gina przy okazji na wizycie.
W czwartek lecę do męża , może będzie to owocna wizyta? Dziś jeszcze wizyta u gina - zobaczę co powie na wyniki.
Poczekam spokojnie do końca roku - może faktycznie wszystko się jeszcze nie wygoiło. Tym razem bardzo szybko wróciłam do formy i juz prawie mam swoją wagę sprzed ciąży - wiec tym bardziej jest to dla mnie dziwne. Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam wszystkich;)
 
To może przycięgnęłaś mnie myślami:biggrin2:
Co u Ciebie Kochana?
No ,ale naprawde .Maz juz kiedys sie ze mnie smial czarownica,co pomysle to sie spelni.U mnie nic nowego ,praca ,stresy sama codziennosc.Nie zabeZPIEczamy sie juz tak dlugo to I czlowiek sie przyzwyczail do tego.Nie latam z testami
Jak tam Alicia?
 
Karlaa3 każdy temat na wagę złota - po to tu jesteśmy by się wyżalić, pochwalić czy pytać. Ja miałam cc co prawda ponad 20 lat temu ale nie kojarzę bym miała problem ze współżyciem , zapytaj może swojego gina przy okazji na wizycie.
W czwartek lecę do męża , może będzie to owocna wizyta? Dziś jeszcze wizyta u gina - zobaczę co powie na wyniki.
Wlasnie po to jest to forum,napisz co powiefzial lekarz.Bedziemy kibicowac by wizyta jak najlepiej sie udala
 
reklama
Do góry