reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
@majacyr gratuluję śliczny chłopczyk :)
Dziewczyny ja używam testów z allegro tych najtańszych 50szt ok 17zl +przesyłka ,ładnie pokazują ,z tego co zauważyłam najlepiej robić wieczorem a wcześniej z 2h nic nie pić żeby mocz nie był rozcieńczony ,w tym cyklu w 13 dniu miałam piękna kreskę ,pojawiła się przed testowa ,no i działaliśmy ;)co będzie to będzie już mam ochotę testować ,ale po ostatnim cyklu w którym mialam wszystkie możliwe objawy a ciąży brak ...jeszcze się wstrzymam :Dchoc kusi ..
Kiedy robiłam raz dziennie przegapiałam owe 2 kreski, te intensywne oczywiście. Później robiłam dwa razy dziennie, rano i wieczorem i wówczas wyłapałam.
 
Ja urodziłam w wieku 48 lat, będąc mamą trzech córek, babcią trójki słodziaków, a i czwarte w drodze - a sama zamierzam jeszcze poprawić ten rekord, chociażby na 50!
Bożena poważnie? miód na serce coś wspaniałego
Może opowiem moją historię.
Mamy pięcioro dzieci najmłodsze w lutym 4 lata będzie mieć. Urodziłam go mając43 lata po roku od urodzenia syna postanowiliśmy postarać się o jeszcze jedno dziecko.
Jak postanowili tak zrobili i tu się zaczyna mój dramat.
W 13 tygodniu ciąży okazało się, że przezierność karkowa duża jeszcze w tym samym dniu robili mi biopsję kosmówki.
Wynik po tygodniu synuś z Zespołem Downa.
Dziś miałby 2 miesiące a ja cóż tak bardzo chciałabym być znów w ciąży, tak bardzo chcielibyśmy jeszcze jedno dziecko ale tak bardzo się boję, że będzie powtórka tego co było.
Choć w naszym przypadku to był, że tak powiem przypadek my mamy pięcioro zupełnie zdrowych dzieci.
Tak bardzo byśmy chcieli ale ten strach paraliżuje.
 
reklama
Ja w chłopczyka ,ale teraz mi już wszystko jedno ,aby tylko donosić :blink:
Celować w chłopaka jest dużo łatwiej, bo testy podpowiedzą, że owulacja nadchodzi i pozostaje tylko zadziałać[emoji38]
Nie żałujemy mimo tego, że dziewczynka nam nie wyszła, bo w zasadzie to była ostatnia szansa, już powiększania rodziny nie planujemy poczekamy na wnuki. Płeć płcią ale najważniejsze żeby dzieciaczek był zdrowy i tego Ci życzę.
 
Do góry