reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@znadziejami dziękuję ...choć jeszcze nieśmiało ;) i trzymam mocno kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli ,będzie dobrze dziewczyny :biggrin2:
Ja dziś na wizycie ,jak co tydzień zresztą :D
Jest dobrze ,z om dziś 8+3 a z USG 8+5 serce pięknie pracuje ,ruszało się maleństwo :o:tak:lekarka jak tylko mnie widzi to odrazu mówi że najpierw zerkniemy i zanim ją cos zobaczę na monitorze to już mówi że wszystko ok :Djestem już trochę spokojniejsza i postaram się tym razem wytrzymać dwa tygodnie do kolejnej wizyty ;)
 
reklama
Dla nas wszystkich [emoji8]
FB_IMG_1542478630553.jpeg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1542478630553.jpeg
    FB_IMG_1542478630553.jpeg
    61,2 KB · Wyświetleń: 688
:zawstydzona/y:Dziewczyny ja dziś musiałam kupić ciążowe spodnie:szok: ale ogolnie nic nie przytyłam nawet schudłam tylko brzuch jakby mi nie daje dopiąć spodni :rolleyes:znaczy zapinam ale mnie cisną tak trochę:rofl:
No wiec kupiłam ... wiecie co jest mi ciagle zimno kurczę , ogolnie to mam taka naturę ale przed ciąża wypiłam kieliszek lub dwa winka i było Ok :blink:a teraz wiadomo nie moge i jak tu podnieść krążenie i sie rozgrzać :confused: nie wiem .
 
Hej dziewczyny "stare" stazem i "mlode":)
Dlugo mnie nie bylo,ale mamy remont, w miedzyczasie katary,goraczki i przesuniete szczepienia. Ale juz wszystko, mam nadzieje, wyprostowane.
U nas wszystko ok, Igus od wczoraj usliniony polroczniak z dwoma zabkami.
Musze nadrobic czytanie aby wpasc znow w rytm kto,gdzie i jak.
Pozdrawiamy serdecznie :)
DSC_1666crostrjasbw.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1666crostrjasbw.jpg
    DSC_1666crostrjasbw.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 607
Robiłam przed chwila kolejne dwa testy kazdy z innej firmy i niestety negatywne...pozostaje mi isc do GP...bo juz zaczynam wariowac...ponad 2 tygodnie juz nie mam @ i nic nie wskazuje na to ze przyjdzie....
 
reklama
No wlasnie w tym problem ze ani nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo a druga sprawa ze objawy mam typowo ciazowe....w srode ide na badania i wtedy sie moze cokolwiek wyjasni....bo naprawde jak tak dalej bedzie to na glowe dostane...
 
Do góry