reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
QUOTE="annauelle, post: 17610934, member: 172254"]Hejka Kochane a ja od soboty czekam na @ która jakos nie chce sie nadal pojawic i ani widu ani słychu....[/QUOTE]
Ty to masz ostatnio ,nawet Ci nie piszę zrób test
 
Heh Maja robiłam w niedziele i nic... cos czuje ze u mnie jednak juz menopauza....
Rozmawiałam w Pl z kolezanką iw moim wieku i mowila ze ona juz dwa lata po jest....a miała wyniki tez ok i z badan nie wyszło ze wogóle miała juz menopauze...
U mnie pomimo tego ze @ nie przyszła to normalnie sama nie wiem juz co myslec...zwolniłam tempo pracy...byłam na urlopie...wyniki badan sa ok...a kurde beczec sie chce....i juz sama nie wiem czy dalej sie starac czy poprostu pogodzic sie z tym co jest...mąz nie odpuszcza staran i nie dopuszcza do mysli ze to juz chyba za pozno....
 
Heh Maja robiłam w niedziele i nic... cos czuje ze u mnie jednak juz menopauza....
Rozmawiałam w Pl z kolezanką iw moim wieku i mowila ze ona juz dwa lata po jest....a miała wyniki tez ok i z badan nie wyszło ze wogóle miała juz menopauze...
U mnie pomimo tego ze @ nie przyszła to normalnie sama nie wiem juz co myslec...zwolniłam tempo pracy...byłam na urlopie...wyniki badan sa ok...a kurde beczec sie chce....i juz sama nie wiem czy dalej sie starac czy poprostu pogodzic sie z tym co jest...mąz nie odpuszcza staran i nie dopuszcza do mysli ze to juz chyba za pozno....
Kochana , ja myślę, że Tobie może szybko pomóc Dauphaston i Clostylbegyt, masz dobre wyniki. Mi przy totalnie słabych ruszyły znowu jajniki :) wprawdzie na krótko i teraz wiem , że nie mam już czasu na czekanie czy znowu się ruszą czy nie. Także pobecz i spróbuj z tymi lekami. Pozdrawiam
 
Kochana , ja myślę, że Tobie może szybko pomóc Dauphaston i Clostylbegyt, masz dobre wyniki. Mi przy totalnie słabych ruszyły znowu jajniki :) wprawdzie na krótko i teraz wiem , że nie mam już czasu na czekanie czy znowu się ruszą czy nie. Także pobecz i spróbuj z tymi lekami. Pozdrawiam
Taaa tylko skad ja mam te leki wziac???? tutaj lekarze mi nie zapisza tego a do gina sie dostac to cud...
Brałam caly czas ovarin i witaminy...
 
Dziewczyny a czytalyscie o kuracji LDN ? Poczytajcie ... wiem , ze w wielu przypadkach nieplodnosci pomogla.
Ja ja stosowalam na sibo, akurat podczas niej wpadlismy a mam 42 lata , maz ma prawie11 lat wiecej !!!!
Nie jest to ogolnie stosowane leczenie , raczej niewielu lekarzy stosuje, nie ucza o niej w szkole. Kontrowersyjna na wiele chorob ale bedac w grupie osob na tym leku , powiem wam , ze efekty nie raz zaskoczyly lekarzy.
 
reklama
Do góry