reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej nigdy bym nie pomyslała ze będę się logować na takim forum. Mam 44lata i dwie kreski na teście ,hcg 6513 i w usg pusty pęcherzyk .Jestem przerazona i boje się okropnie .W sobotę mam wizytę u gina .Czy są tu kobiety w podobnej sytuacji?
 
w lutym skoncze 44... :( ale moja mama mówi ze tez miała wczesnie...
Kochana, tylko bez załamki, ja miałam to samo w lipcu zeszłego roku w wieku 42 lat , kiedy odstawiłam antyki, bo chcieliśmy dzidzię...a lekarka do mnie po wynikach ma pani meno...jakbym w twarz dostała...i pytanie jak gdzie kiedy...panika i totalne załamanie...i po wspomagaczach clo i dupek ruszyło do akcji, wyniki miałam idealne wprawdzie przez chwilę, ale wiem , że nie wszystko stracone i trzeba działać. Pozdrawiam
 
Hej nigdy bym nie pomyslała ze będę się logować na takim forum. Mam 44lata i dwie kreski na teście ,hcg 6513 i w usg pusty pęcherzyk .Jestem przerazona i boje się okropnie .W sobotę mam wizytę u gina .Czy są tu kobiety w podobnej sytuacji?
Chyba nie....ale nie martw się na zapas. Na innych forach wiele razy czytałam, że któraś miała pusty pęcherzyk i skierowanie na łyżeczkowanie , a przed zabiegiem okazywało się, że bije serduszko :) także spokojnie czekaj. Beta powinna przyrastać co 2 dni , jeśli zaczyna spadać to wtedy jest problem...
 
Kasiulek jak tam?
Cześć kochana i wszystkie małolaty :)wyglada że wszystko w porządku ,leci już 19 tydzień ,na 100% dziewczynka ;)czwarta :-Dale cieszę się bardzo a mój chlop oszalał na jej punkcie ,wózki ogląda i takie tam ,ja jeszcze nie mam fazy na to .
Kochane nie poddawajcie się ,dopóki są jajniki i działają ,nawet jeśli słabiej ale działają to jest szansa ,wiem jak to się czeka i liczy że @nie przyjdzie a potem rozczarowanie ,ale warto wierzyć i cieszyć się seksem bez zabezpieczeń ,starajcie się odciągnąc jakos uwagę od tylko jednego tematu ,wiem że to nie łatwo ale ciężko żyć tylko jednym a życie ucieka ,także bawcie się ,korzystajcie z życia a jak ma być dzidziuś to będzie , najważniejsze że wszystkie z tego co pamiętam mamy już dzieci i tym trzeba się cieszyć i docenić ,wielu tu się udało już i wkrótce dołączycie po kolei do ciężarówek , tego Wam z całego serca życzę :tak:
 
Hej nigdy bym nie pomyslała ze będę się logować na takim forum. Mam 44lata i dwie kreski na teście ,hcg 6513 i w usg pusty pęcherzyk .Jestem przerazona i boje się okropnie .W sobotę mam wizytę u gina .Czy są tu kobiety w podobnej sytuacji?
A który to tydzień ? Kiedy bylo USG a kiedy beta ? U mnie w tej ciąży w 5t4d był sam pęcherzyk a za tydzień już zarodek z serduszkiem
 
reklama
Do góry